צפו: מאיר דגן נפרד מהמוסד - "עשיתי כמיטב יכולתי"

ראש המוסד היוצא השתתף הבוקר בישיבת הממשלה האחרונה, לאחר שמונה שנים בתפקיד. "מינויו של תמיר פרדו ראוי. עומדים בפניו אתגרים לעתיד ואני מאחל לו הצלחה", אמר ופנה לראש הממשלה: "מאחל לך להוביל את ישראל לשלום ולביטחון"

נפרד - ומודה: ראש המוסד היוצא מאיר דגן, נפרד הבוקר רשמית מחברי הממשלה בישיבתו האחרונה בחברת השרים. "עשיתי את המיטב שיכולתי", אמר דגן בסיומן של שמונה שנים בתפקיד.

"מינויו של תמיר פרדו ראוי. עומדים בפניו אתגרים לעתיד ואני מאחל לו הצלחה", הוסיף דגן. "אני מסיים 43 שנים של שירות ציבורי, בחלקן נפלה בחלקי הזכות לעמוד בראשות המוסד. הארגון מורכב מקבוצה מיוחדת של גברים ונשים, הפועלים יום ולילה".

נתניהו לדגן: "עם ישראל מודה לך"

"הם פועלים ללא סיוע מהאוויר, ללא תחמושת וללא האפשרות שיחולצו", הוסיף דגן. "מגנם היחיד הוא האינטליגנציה והאומץ שלהם. הם אפילו לא יכולים לספר להוריהם על פעילותם, הבדידות היא החברה היחידה של עובדי המוסד".

ראש המוסד היוצא הודה גם לראש הממשלה בנימין נתניהו על תמיכתו. "אני מאחל לך להוביל את ישראל לשלום ולביטחון", אמר דגן. נתניהו מצדו הודה לדגן על תרומתו לביטחון המדינה. "אני מודה לך בשם הממשלה, אזרחי ישראל והעם היהודי על כל הדברים הנהדרים שעשית למען ביטחונה של ישראל".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק