‫"יצא לעבודה, אנחנו מתפללים לטוב"‬‎

עם היוודע הבשורה על היעלמותו של הצעיר, תושב באר שבע, התכנסו קרוביו בבית המשפחה - שם הם מקבלים עדכונים מהמשטרה ומתפללים לשלומו. בן דודו: "מבקש מעם ישראל להתפלל בשבילו"

מאיר פרץ, בן דודו של תושב באר שבע שנעדר בכפר בית ענון סמוך להר חברון, היה בן המשפחה הראשון שהתייחס הערב (חמישי) להיעדרות הצעיר. הוא מבקש להתפלל עבור בן דודו ואומר כי אין לו עוד פרטים על הנסיבות מדוע הוא הגיע לאזור המסוכן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"התחושות של המשפחה הן באופן טבעי קשות. זה נפל עלינו כרעם ביום בהיר, שמענו כמו כולם את הסיפורים הללו כשזה קרה במקומות אחרים אבל כשזה נופל עליך פתאום זה ממש קשה", אמר פרץ מחוץ לביתו של הנעדר.

זירת החיפושים, הערב (אלי אנג)

"אני מבקש מכל עם ישראל, ערב חג פסח, חג החירות, להתפלל עבורו. אנחנו רוצים אותו בבית בריא ושלם, חופשי איתנו. כמו כולם אנחנו מחפשים אחר החמץ ומבערים אותו, אני מבקש מכל עם ישראל שינצל את החג להתפלל גם עבורו שיחזור בריא ושלם".

בן הדוד לא ידע להסביר את מעשיו של בן משפחתו בכפר הפלסטיני. "הוא נסע בבוקר לעבודה, ואחר כך אמר שהוא נוסע להתפלל במערת המכפלה. אם היה לי עוד פרטים הייתי מוסר, אבל באמת שאני לא יודע. אני מבקש מכל עם ישראל להתפלל, זה הכל".