התינוקת שאומצה - הפכה לנווטת קרב

ביום חמישי ייערך טקס סיום קורס טיס. בין אלה שיזכו לענוד את הכנפיים תהיה גם נ', שנולדה למשפחת קשת יום בדרום אמריקה, הועברה לאימוץ וגדלה בישראל. עכשיו היא תהיה נווטת קרב בחיל האוויר

רגע לפני סיום קורס טיס מתקיימת חזרה גנרלית בבסיס חצרים בדרום. על מגרש המסדרים מתייצבת נ', שלפני 21 שנה בדיוק נולדה בדרום אמריקה למשפחה קשת יום. ההורים שלא יכלו לגדל אותה, מסרו אותה כמעט מיד לאימוץ.

לגורל יש כנראה תוכניות משלו, שהייתה בת חצי שנה זוג ישראלים החליטו לאמץ אותה. עכשיו אחרי שטקס חשיפת הכנפיים הסתיים, הילדה הקטנה הופכת לנווטת. ההורים המאמצים ושני האחים מחכים לה בקהל, וההתרגשות רבה.

נ' והוריה המאמצים עדיין לא מעכלים את גודל המעמד. מסע החיים הייחודי הזה שהחל בשכונות העוני של פראגווי מגיע לקוק-פיט ביחידה היוקרתית ביותר של הצבא הישראלי.

"היו לה בעיות מוטוריות"

אבל אל תתנו לרגע המרגש לבלבל אתכם, כאן לא תשמעו הורים שכבר לפני שנים ידעו שהילדה הקטנה תכבוש את האוויר. "היו לה בעיות מוטוריות, במקום לזחול קדימה זחלה אחורה, זה הדאיג את האימא", מגלה אביה של נ' פיני.

אבל נ' למדה לזחול, ללכת ולרוץ ועד מהרה אפילו לטוס, אחרי הקורס הארוך היא מיועדת להיות נווטת במגמת קרב. אחרי שנתיים שבהן בוגרי קורס הטיס היו כולם גברים, השנה תסיים אותו נ' יחד עם שתי חברות נוספות, טייסת קרב וטייסת תובלה. לא רק הטובים הולכים לטייס, אלא גם הטובות.

רוצים לקבל קטעי וידאו נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק