חיל האוויר תקף 7 יעדי טרור ברצועת עזה

צה"ל לא נשאר חייב לירי הרקטות מהרצועה. מטוסי חיל האוויר הפגיזו שבע מטרות טרור, בהן מנהרות שיועדו לחדירת מחבלים לביצוע פיגועים. המטוסים זיהו פגיעות מדויקות בעוד שהפלסטינים דיווחו על שני חמושים שנפגעו

נמשכת ההסלמה בדרום: לאחר שאתמול נורו שבע פצצות מרגמה לשטח ישראל, תקפו הלילה מטוסי חיל האוויר מטרות טרור בצפונה ובדרומה של רצועת עזה. הטייסים דיווחו על פגיעות מדויקות במטרות ושבו בשום לבסיסם. הפלסטינים דיווחו על שני מחבלים שנפגעו.

מדובר צה"ל נמסר כי המטרות שהופצצו בצפון הצועה היו מנהרות ששימשו להברחות, בעוד שהמטרות בדרום הרצועה נועדו לביצוע פיגועים ולחדירת מחבלים לשטח ישראל.

אתמול שוגרו מרצועת עזה לפחות שבע פצצות מרגמה, שהתפוצצו בשטח המועצה האזורית אשכול. לא דווח על נפגעים או על נזק. אתמול שוגר לעבר ישראל מטח של כארבע פצצות מרגמה, מכיוון רצועת עזה. שתי פצצות מרגמה שוגרו לעבר מערב הנגב ונחתו בשטחים פתוחים במועצה האזורית חוף אשקלון. לא היו נפגעים ולא נגרם נזק.

בתחילת השבוע תקף חיל האוויר חוליית חמושים ברצועה, שעמדה לשגר רקטות לעבר ישראל. כלי התקשורת הפלסטיניים דיווחו על חמישה הרוגים וכמה פצועים, באזור דיר אל בלח. החמישה היו חברי הג'יהאד האסלאמי וועדות ההתנגדות.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק