חייל דיווח: 3 ערבים ניסו לחטוף אותי

צה"ל בודק דיווח של חייל הטוען כי 3 ערבים ניסו לדקור אותו ולחטוף אותי סמוך לטרמפיאדה בגבעת זאב. הוא סיפר כי דרך את נשקו וכך הבריח אותם

חשד לניסיון חטיפת חייל בטרמפיאדה סמוך לגבעת זאב: חייל צה"ל דיווח בצהריים כי הבריח שלושה בני מיעוטים שניסו לגרום לו לעלות למכוניתם באיומי סכין.

החייל סיפר כי הוא דרך את נשקו והשלושה נמלטו מהמקום. באזור הוקמו מחסומים וכוחות צבא ומשטרה עורכים סריקות אחר הרכב החשוד. במקביל בוחנים גורמי מודיעין את האירוע, ומתייחסים ברצינות לגרסתו של החייל.

נמשכת חקירת הרצח בירושלים

במקביל, נמשך המצוד אחר שני תוקפים החשודים שדקרו בליל שבת את מדריכת הטיולים קיי סוזן ווילסון ורצחו את חברתה כריסטין לוגן, בזמן שטיילו סמוך למושב מטע הסמוך לירושלים. מצבה של ווילסון, השתפר במהלך הלילה, והבוקר התפנתה מדריכת הטיולים בת ה-46 לשחזר את רגעי האימה שעברו עליה בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט.

"יצאתי עם חברתי לכיוון דרך הכניסה, וחרגנו מהשביל כדי לעלות על פסגה קטנה. פתאום עברו שני ערבים ששאלו אותי בעברית אם יש לי מים, אז אמרתי 'הלוואי'". אחרי שפניתי לחברה שלי באנגלית, ראיתי שהם הסתובבו", סיפרה ווילסון ממיטתה בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים, שם אושפזה לאחר שנדקרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק