חיל האוויר תקף הלילה ברצועה

בעקבות ירי הפצמ"רים אמש, שגרם לפציעתו של תושב אשכול, תקף הלילה חיל האוויר מטרות ברצועה. בסך הכל הותקפו 3 יעדים ומחיל האוויר נמסר כי זוהו פגיעות מדוייקות. מצה"ל נמסר כי האחריות בעיניו מוטלת אך ורק על חמאס, משום שארגון אחראי על כל הנעשה ברצועה

חיל האוויר תוקף ברצועה. ארכיון (רויטרס)

מטוסים של חיל האוויר תקפו הלילה שלוש מטרות בתוך רצועת עזה. התקיפה הגיעה כתגובה לירי הפצמ"רים אמש, מאחת מהן נפצע תושב אשכול. דובר צה"ל מדווח על פגיעות מדויקות בשלושה מוקדי טרור.

על פי דיווח דובר צה"ל, שלושת היעדים אותם תקף חיל האוויר במהלך הלילה הם: אתר במרכז הרצועה, בו מיוצרים ומאוחסנים אמצעי לחימה עבור ארגון טרור, ועוד שני מוקדי פעילות טרור בצפון. המטוסים פגעו במטרות באופן מדויק.

"צה"ל רואה בחמאס את האחראי הבלעדי למתרחש ברצועת עזה", מסרו גורמים בצבא, "על חמאס לדאוג למתרחש ברצועת עזה ולפעול לשימור השקט בה", הוסיפו הגורמים.

אמש: תושב אשכול נפצע מפצמ"ר

הירי לעבר יישובי הדרום נמשך אתמול: אדם אחד נפצע בצווארו באורח קל-בינוני לאחר שנפגע מפיצוץ פצצת מרגמה שנחתה באחד מיישובי המועצה האזורית אשכול. ארבע פצצות מרגמה נוספות שנורו הלילה נפלו ככל הנראה בשטחים פתוחים.

הפצוע פונה במהירות על ידי מסוק לקבלת טיפול רפואי בבית החולים סורוקה. אתמול, נורו במהלך היום מספר רב של פצצות מרגמה משטחי רצועת עזה. בשעות הצהריים אף נגרם נזק למבנה באחד היישובים במועצה האזורית שער הנגב בעקבות ירי פצצת מרגמה.

מדוברות המועצה האזורית שער הנגב נמסר אמש: "הנזק שנגרם היום לבית בקיבוץ בשער הנגב הוא רק חלק מסדרת אירועים בטחוניים הפוקדים בימים אלה את כל קו העימות הדרומי. בשבועות האחרונים התגברו האירועים: ירי מנשק קל, קסאמים וניסיונות חדירה לשטח ישראל".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק