חייל זועם "חגג" על אשראי המפקד

כתב אישום יוצא דופן הוגש לאחרונה נגד חייל מהצפון המואשם שהתנקם בדרך לא צפויה במפקד ששלח אותו למחבוש. על פי כתב האישום השיג החייל את פרטי כרטיס האשראי של בת זוגו של המפקד וחייב אותה על ארוחות יקרות שהזמין

רצה לנקום במפקד? ארכיון (חדשות 2)

נקמה יקרה: חייל בן 22 מואשם שהצליח להשיג את פרטי כרטיס האשראי של בת הזוג של מפקדו, ורק כדי להתנקם בו מכיוון שהכניסו לכלא - ביצע סדרת רכישות על חשבונה.

מכתב האישום שהוגש לאחרונה על ידי פרקליטות מחוז צפון עולה כי החייל, שעבד בשנה שעברה במסעדה במגדל העמק גילה לפתע שקיבל הזמנה למשלוח ארוחה ממפקדו. החייל, נטר טינה למפקד לאחר ששפט אותו למחבוש, והחליט על פי כתב האישום לנקום בו, כך מדווח "ידיעות אחרונות".

החייל הכועס לקח את פרטי כרטיס האשראי בעזרתו שילם המפקד, שרק אחר כך התברר ככרטיס האשראי של בת זוגו, והחל פשוט "לחגוג" על חשבונם. על פי כתב האישום הזמין החייל ארוחה מפוארת ממסעדה ברמת ישי, וחייב את חברתו של המפקד.

מכתב האישום עולה כי רק לאחר פעמיים נוספות בהן הזמין ארוחות יקרות ממסעדות שונות, הבחין לפתע המפקד כי מופיעים בחשבון הכרטיס חיובים שלא הוא ביצע. לאחר שדיווח למשטרה על המתרחש הם מיהרו לעצור את החייל בחשד למעשה.

כתב האישום נגד החייל כולל עבירות של הונאה בכרטיס חיוב. עורכת דינו של החייל מסרה בתגובה כי מדובר ב"חייל נורמטיבי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק