צפו: קלטת האיום של אל-קעידה על ישראל

בקלטת שמע קצרה בעברית קלוקלת ובטון מאיים, מזהיר ארגון "אנסאר א-סונה" המזוהה עם אל-קעידה ברצועת עזה את ישראל: "לא נפסיק בדרך הג'יהאד עד שתצאו מפלסטין". האיום – בעקבות חיסולם של בכירי "צבא האסלאם" ברצועה

אל-קעידה מאיים על ישראל: ארגון הטרור "אנסאר א-סונה" הפועל ברצועת עזה, על בסיס האידיאולוגיה של ארגון "אל-קעידה" מאיים היום בקלטת שמע חדשה להמשיך בפעולות הטרור נגד ישראל. זאת, בעקבות חיסולם של שני בכירי ארגון "צבא האסלאם", המזוהה גם הוא עם ארגון אל-קעידה ברצועת עזה, בשבועיים האחרונים.

בקלטת הקצרה שאורכה 30 שניות בלבד וכותרתה "הודעה על האויב", ובעברית קלוקלת, איים הארגון: "הריגת האחים שלנו לא תגרום לנו להפסיק מהמשך הג'יהאד...אם לא תצאו מפלסטין האזרחים שלכם בכל מקום לא יהיו מוגנים אם ירצה האל".

חיסול שני בתוך שבועיים

אתמול חוסלו יאסין והסייען שהיה עמו ברכב, בחיסול ממוקד של צה"ל והשב"כ בלב רצועת עזה. עדי ראייה פלסטינים דיווחו לסוכנות הידיעות הפלסטינית "מען" על "מטוסים של חיל האוויר שיירטו מכונית שנסעה ברחוב אל ואהדה שבמרכז עזה. לדבריהם, כתוצאה מהפגיעה המכונית נחצתה לשניים ופערה חור בקוטר של 10 מטרים בקרקע.

מדובר בחיסול השני שמתבצע בשבועיים האחרונים. בשלושה בנובמבר ישראל אישרה כי שירות הביטחון הכללי הוא האחראי לחיסולו של הבכיר ב"צבא האיסלאם" שנהרג בפיצוץ רכבו. המחבל, מוחמד ג'מאל א-נימנים, היה מעורב בניסיונות להוציא בעת האחרונה פיגועים נגד יעדים ישראלים ואמריקנים בסיני.

עוד בנושא:

השב"כ מאשר: אנחנו ביצענו את החיסול בעזה

"קלף המיקוח על שליט נעצר שוב"

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק