דיווח: "סוכל פיגוע מכונית תופת וחטיפה בי-ם"

גורמי ביטחון ברשות הפלסטינית חשפו היום חוליית חמאס שפעלה בשכם, ואשר תכננה לחטוף ישראלים ולבצע פיגוע באמצעות מכונית תופת בי-ם - כך מדווחים גורמים פלסטיניים. פעילי החוליה נתפסו עם מכונית התופת המוכנה, אמצעי לחימה וסכומי כסף רבים. הערכה: תכננה גם לחסל את מושל שכם

כוחות הביטחון הפלסטיניים הצליחו לסכל פיגוע מכונית תופת בירושלים ותכנית לחטיפת ישראלים - כך טוענים היום גורמי ביטחון ברשות הפלסטינית.

על פי הדיווחים בכלי תקשורת פלסטיניים, חולייה של הזרוע הצבאית של החמאס בשכם הייתה על סף הוצאתו לפועל של מבצע רחב היקף, במסגרתו תכננה גם להתנקש בחייו של מושל שכם.

"עשו שימוש במכונית תופת"

"במהלך פעילות מודיעינית נחשפה החוליה, של 'גדודי עז א-דין אל-קסאם' בצפון הגדה המערבית", אמרו גורמים פלסטיניים. "מרכז הפעילות של החוליה היה בשכם, ועם חשיפתה הוחרמו אמצעי לחימה שהיו ברשותה וסכומי כסף רבים". עם זאת, סירבו הגורמים לחשוף מה כמות אמצעי הלחימה וכמה כסף נתפסו והוחרמו.

אותם הגורמים אישרו כי לחוליה היה קשר ישיר עם הזרוע הצבאית ברצועת עזה, וכי היא תכננה לחטוף ישראלים ולבצע פיגועים בירושלים. "מטרת החוליה הייתה להבעיר את הגדה המערבית", אמרו הגורמים. "החוליה נערכה לשימוש במכונית תופת, שהייתה בעיר שכם".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק