יצהר: נעצרו 2 חשודים במעורבות ב"תג מחיר"

במסגרת פעילות שגרתית של המשטרה וכוח מג"ב סמוך ליישוב יצהר, נעצרו הלילה שני חשודים, בני 21 ו-18, כשברכבם נמצאו אבנים, גז פלפל, אבנים וסכינים. במשטרה חושדים כי השניים מעורבים בפעילויות "תג מחיר" באזור ומחפשים אחר חשוד שלישי שנמלט מהמקום. ייתכן אף שהשניים פעלו גם הלילה נגד מטרות פלסטיניות

שני צעירים מיצהר, בני 21 ו-18, נעצרו הלילה בכניסה ליישוב בחשד שהיו מעורבים בפעילויות "תג מחיר" נגד פלסטינים באזור. בחיפוש במכוניתם של השניים נמצאו סכין ומסכה והם הועברו להמשך חקירה במשטרה.

השניים נעצרו במסגרת פעילות שגרתית של כוחות מג"ב ומשטרה באזור שנועדה לאתר דרושים לחקירה. השוטרים הבחינו ברכב הסובארו שהגיע לאזור והורו לו לעצור, וכשהבחינו יושבי הרכב, שלושה במספר, בשוטרים, נמלטו שניים מהם מהמקום.

לאחר מרדף קצר הצליחו השוטרים לעצור שניים משלושת החשודים, אחד מהם הוא נהג הרכב. בשעה זו מתנהלים חיפושים אחרי החשוד השלישי שהצליח להתחמק מהשוטרים. על גופם של הצעירים נתפסו בנוסף גם כפפות, תרסיס פלפל ואבנים.

המשטרה מייחסת לשניים חשד לעבירה של ניסיון לקשירת קשר לביצוע פשע. בנוסף, נבדק החשד כי השניים היו מעורבים הלילה בפעילות "תג מחיר" נוספת, אך עד כה לא התקבלה תלונה במשטרה בנושא מקרב גורמים פלסטינים.

בהמשך היום צפויים במשטרה להחליט אם יש די ראיות כדי לבקש את הארכת מעצרם של השניים. במקרה שלא יימצאו ראיות, תוותר המשטרה על בקשת הארכת המעצר ותשחררם לביתם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק