עמיחי התארס רק לפני שבועיים

התכונה שחבריו לכיתה של עמיחי איטקיס בחרו לציין בספר המחזור, היא שמדובר ב"יצור מעופף ביותר". עוד נכתב: "כשנשאלו בני כיתתו היכן עמיחי רובם הגיבו בפליאה: 'מי זה?' "אותו יצור חתיך נוהג לבלות את שעות בית הספר במיטה". בצהריים הותר לפרסום כי עמיחי, שהתארס רק לפני כשבועיים, נהרג בהתרסקות המטוס

רק לפני שבועיים חגג רס"ן עמיחי איטקיס, הטייס שנעדר מאמש בהתרסקות המטוס במכתש רמון, את אירוסיו לבחירת לבו. עכשיו במקום ההתרגשות לקראת החתונה, נאלצים בני משפחתו להתמודד עם ההכנות להלוויתו.

כבר בספר המחזור תיארו חבריו לספסל הלימודים של הקצין בן ה-28 את עמיחי כ"ציפור". התכונה שהם בחרו לציין, היא שמדובר ב"יצור מעופף ביותר". עוד נכתב: "כשנשאלו בני כיתתו היכן עמיחי רובם הגיבו בפליאה: 'מי זה?' "אותו יצור חתיך נוהג לבלות את שעות בית הספר במיטה וייזכר תמיד כראשון בשכבה שהוציא רישיון נהיגה".

שכל את אחיו לפני 12 שנה

12 שנה אחרי שאיבדה את בנה הבכור ברק, שנפל במהלך שירותו הצבאי, נאלצת משפחת איטקיס להתמודד עם בשורה קשה נוספת. היום עודכנו בני המשפחה כי עמיחי בן ה-28, טייס חיל האוויר משדה ורבורג, נהרג בהתרסקות מטוס ה-F-16i אמש במכתש רמון.

סג"מ ברק ז"ל נפל ב-8 בפברואר 1998 בעת מילוי תפקידו בחיל הים. הוא שירת על ספינת הטילים אח"י משגב, סיים בהצלחה קורס קצינים והוכשר כקצין כוח אדם ומשאבי אנוש. ברק היה בן 19 במותו.

"ברק אהב אהבת נפש והיה חבר קרוב לאחיו עמיחי", כתבו בני משפחתו בגלעד שהקימו לזכרו, "ב-20שנותיו הקצרות זכינו לרוות נחת, אהבה וגאווה מברק ילדנו האהוב והאוהב. דרך חייו תאיר כברק את דרכנו וזכרונו ילווה אותנו לעד".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

אסון במכתש רמון - סיקור מיוחד:

תזכורת: אסונות התעופה של חיל האוויר

אחיו של עמיחי נהרג לפני 12 שנים במהלך שירותו הצבאי

המטוס שהתרסק: חוד החנית של חיל האוויר