דיווח: "קלף המיקוח על שליט נעצר שוב"

הפלסטינים מדווחים כי מזכיר המועצה המחוקקת הפלסטינית מחמוד אל רמחי נעצר הלילה במסגרת מבצע מעצרים של צה"ל ברמאללה. אל רמחי נעצר בעבר בעקבות חטיפת גלעד שליט, אך שוחרר לפני שנה. בחמאס מאשימים את ישראל כי היא שבה למדיניות של מעצר של בכירים פוליטיים בארגון

נעצר: מחמוד אל רמחי (חדשות 2)

בכיר החמאס מחמוד אל רמחי, מזכ"ל הפרלמנט הפלסטיני מטעם הארגון נעצר הלילה במסגרת מבצע מעצרים ברמאללה, כך מדווחים מקורות פלסטינים. אל רמחי נעצר בעבר לאחר חטיפת החייל השבוי גלעד שליט כדי לשמש קלף מיקוח במשא ומתן לשחרורו - אך שוחרר לפני כשנה.

על פי הדיווח ברשת אל ג'זירה, כוחות הביטחון כיתרו לפנות בוקר את ביתו של רמחי. בצה"ל אישרו את דבר מעצרו שנערך בשיתוף כוחות השב"כ ווציינו כי הפעיל עסק בפעילות טרור בתקופה האחרונה. רמחי ריצה בעברו תקופת מאסר של שנתיים בכלא הישראלי ובתקופה האחרונה הוא משמש נציג אזור רמאללה בפרלמנט.

בחמאס כבר מיהרו לגנות ישראל בעקבות את מעצרו של אל רמחי, שמשמש בתפקיד פוליטי בארגון. לדברי גורמים בארגון מאשימים את ישראל כי היא שבה למדיניות של מעצר של בכירים פוליטיים בארגון.

במסגרת מבצע המעצרים, כוח צה"ל עצר הלילה 11 מבוקשים באזור יהודה ושומרון. המבוקשים הועברו להמשך חקירה על ידי כוחות הביטחון.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק