חיילים זרקו ביצים בכביש - כי נשארו שבת

שני חיילים מחיל האוויר סיכנו בסוף השבוע חיי אדם בכביש מהיר, כשהשליכו ביצים מרכב נוסע על מכוניות חולפות ועל הולכי רגל. הסיבה: הם נשארו שבת בבסיס בניגוד לרצונם. כתב חדשות 2, יוסי מזרחי, הבחין בחיילים, צילם את רכבם והזעיק את המשטרה. היום הם צפויים לעמוד למשפט צבאי

שבת מסוכנת במיוחד: שני חיילים המשרתים בבסיס זערור של חיל האוויר בעמק יזרעאל יעמדו היום למשפט צבאי, לאחר שבסוף השבוע השליכו ביצים על רכבים חולפים ואנשים שעברו בצידי הדרך בכביש הסמוך לבסיס. הסיבה: הם כעסו על כך שנאלצו להישאר שבת בבסיס.

בשעות הצהריים של השבת האחרונה יצאו החיילים ברכב צבאי מבסיסם, בכדי למשוך אוכל מבסיס רמת דוד הסמוך, והחלו לזרוק ביצים לכל עבר מתוך הרכב הצבאי כשהם נוסעים במהירות של 80 קמ"ש. בשלב מסויים הם אף פגעו בשתי טרמפיסטיות שעמדו בצדי הכביש. כתב חדשות 2, יוסי מזרחי, הבחין בחיילים המסכנים חיי אדם, צילם את רכבם והזעיק את המשטרה.

גורם בחיל האוויר סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי החיילים, שנשארו לעשות שבת, כעסו על כך שלא יצאו הביתה בסוף השבוע. אתמול אותרו החיילים, אך הם הכחישו את הטענות נגדם. גורם בצה"ל מסר לחדשות 2 כי הם צפויים לעמוד עוד היום למשפט צבאי ביחידתם בגין המעשה הפזיז.

מדובר צה"ל נמסר בתגובה לפניית חדשות 2 באינטרנט כי "האירוע מוכר למצ"ח והועבר לטיפול משמעתי ביחידה".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק