חשד: חוקרים תקפו מינית נער פלסטיני

נער פלסטיני שנחשד בזריקת אבנים טוען שעבר התעללות מינית במהלך החקירה של כוחות הביטחון. לדבריו, הוא נלקח למתקן של השב"כ שם איימו עליו וחיברו כבר חשמלי לאיבר מינו. הוא מספר כי אחד החוקרים איימו עליו: "אתה תהיה כמו אישה". נסיבות המקרה נחקרות

עדות חדשה על התעללות במהלך חקירת שב"כ: נער פלסטיני בן 15 שנחשד בהשלכת אבנים, טוען כי הותקף מינית במהלך חקירה על ידי כוחות הביטחון הישראלים. לבסוף שוחרר לביתו כשהוא מתבייש לספר על מה שאירע.

לאחר התלבטויות רבות החליט מוחמד להתלונן ולחשוף את ההתעללות שעבר לכאורה. לדבריו, הוא נעצר לאחר שנחשד בזריקת אבנים ונלקח למתקן השב"כ. הוא משחזר מול המצלמה ומספר, כי בכל פעם שלא הודה במיוחס לו הועלה לקומה גבוהה יותר בבניין שבו הועלה רף האלימות נגדו.

לדבריו, באחת הפעמים שמו אנשי הביטחון כבל חשמלי על איבר מינו ואיימו עליו שיחברו אותו לשקע חשמלי. אחת החוקרים אף איים עליו שייעקר אותו וסינן לעברו: "אתה תהיה כמו אישה".

כשהוא נבוך מסביבתו ומהחברה המסורתית שבה הוא חי חזר מוחמד לביתו, אך החליט להעיד ולספר את מה שלדבריו עבר. בשנים האחרונות הוגשו לא פחות מ-650 תלונות נגד כוחות הביטחון בגין התעללות בעצורים, כשרובם נסגרו ללא מענה.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק