אבנים הושלכו על רכבי ח"כים בעיר העתיקה בי-ם

יו"ר הוועדה לביקורת המדינה, ח"כ יואל חסון, סייר ב"בית יהונתן" בעיר העתיקה, יחד עם כמה ח"כים. בתום הסיור הושלכו אבנים לעבר רכבם הממוגן וגרמו לו נזק. "מה שמתחיל היום באבנים – ייגמר מחר ביריות", אמר ח"כ חסון בתגובה. השר לביטחון פנים אהרונוביץ': "מטרידה העלייה בידויי האבנים"

נמשך יידוי האבנים בירושלים: רכבו של ח"כ יואל חסון (קדימה), יו"ר הוועדה לביקורת המדינה, נרגם היום באבנים במהלך סיור שערך עם מספר חברי כנסת ב"בית יהונתן" שבעיר העתיקה. לרכב הממוגן בו נסעו חברי הכנסת חסון, יעקב כ"ץ, אריה אלדד, יריב לוין ומרינה סולודקין נגרם נזק קל, אך הם לא נפגעו.

האירוע התרחש בתום הסיור והישיבה שנערכו בבית יהונתן היום. במהלך הישיבה נידונו דרכי הפעולה של המדינה למניעת בניה בלתי-חוקית באזור ובדרכי האכיפה בנושא. "מה שמטריד הוא שכבר תקופה ארוכה נרשמים אירועים רבים של השלכות אבנים בירושלים", אמר היום ח"כ חסון בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "זה חמור מאוד. אם זה היה קורה ברחוב אבן גבירול בתל אביב או בחיפה - היו כבר תופסים את כולם".

"מפרי החוק לא יכולים לקבל חסינות"

ח"כ חסון התייחס בדבריו למקרי ידויי האבנים בימים האחרונים בשכונת סילוואן במזרח ירושלים. "מתייחסים לזה כאן כאילו זה מעשה קונדס. מה שמתחיל היום באבנים - ייגמר מחר ביריות", אמר חסון. "הם מעזים לעשות זאת למרות שכל האזור היה מאובטח, והם היו מודעים לכך שחברי כנסת נמצאים ברכב", הוסיף הח"כ מקדימה.

מוקדם יותר סייר השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ' בסילוואן. "מאוד מטרידה העלייה באירועי ידויי האבנים", אמר השר במהלך הסיור. "מפרי החוק לא יכולים לקבל חסינות. צריך לעצור גם את ההורים של מיידי האבנים".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק   

אבנים בסילוואן - סיקור מיוחד:

צפו: נער נדרס במהלך הפגנה ומועף באוויר

המשטרה תחקור את מיידי האבנים בסילוואן

תושבי סילוואן: לנהג הדורס לא הייתה ברירה