נתפס המסתנן: בן 14 לא חמוש

נער בן 14 הקפיץ אחר הצהריים את היישובים שליד נתיב העשרה מחשש לחדירת מחבל. כוחות צנחנים ניהלו מרדף אחר החשוד בחדירה ותושבי המקום התבקשו להישאר בבתיהם. בשעות הערב הוא נתפס – נער לא חמוש

מצוד אחרי פלסטיני שחדר מהרצועה. ארכיון (חדשות 2)

פלסטיני חדר מעזה לישראל דרך גדר המערכת באזור היישוב נתיב העשרה והקפיץ את הגזרה. לאחר שכוחות צנחנים ניהלו מרדף אחר החשוד ותושבי המקום התבקשו להישאר בבתיהם התברר - מדובר בנער בן 14 שאינו חמוש. הוא נלקח לחקירה.

אחד מתושבי היישוב שביקש לא להזדהות בשמו סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "אמרו לנו שיש חדירה והורו לכולם להישאר בבתים. זה היה בשעות אחר הצהריים והמצב עדיין לא השתנה".

הוא מתאר את הרגשת התושבים ואומר: "הכל בסדר, אנחנו לא מרגישים שום דבר מיוחד מלבד זה שאנחנו תקועים בבתים ומקבלים עדכונים באמצעות המכשירים הסלולאריים שלנו".

לדבריו, "זו לא הפעם הראשונה שדברים מעין אלו קורים, במקום מסוים אנחנו כבר רגילים ומתורגלים".

לפני 4 חודשים: סוכלה חדירה לאשכול

בתחילת חודש יוני השנה סיכל כוח צה"ל חדירת מחבלים לשטח המועצה האזורית אשכול. התושבים במקום התבקשו להישאר בבתיהם מחשש להימצאות מחבלים נוספים והתלמידים אף לא הלכו לבית הספר, אך לאחר סיום האירוע הם הורשו לצאת מבתיהם.

בסביבות השעה 7:30 ניסו שלושה מחבלים לחדור לשטח ישראל בחסות הערפל. הם התקרבו לגדר קיבוץ נירים, אך זוהו על ידי חיילי גבעתי ושריון שפתחו לעברם באש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק