חמאס: סיכלנו ניסיון של סוכן ישראלי לאתר את גלעד שליט

על רקע הקיפאון במגעים לשחרור החייל החטוף, טוענים בחמאס כי הצליחו לסכל ניסיון של סוכן מטעם ישראל לאתר את מקום הימצאו של גלעד. בארגון אומרים כי הסוכן העביר במשך 3 שנים למפקדי הזרוע הצבאית של חמאס מכשירי סלולר שבהם הושתלו מכשירי ציתות. אחרי שנחשף, כך טוענים בארגון, הצליח הסוכן להימלט

האם ישראל ממשיכה במאמצים לשחרר את גלעד שליט במסגרת מבצע צבאי? גורמים בחמאס מפרסמים כי סיכלו לאחרונה ניסיון ישראלי לאתר את מקום הימצאו של החייל החטוף.

על פי הדיווחים מעזה, סוכן פלסטיני תושב מרכז הרצועה, שהופעל על ידי גורמי ביטחון ישראלים התקרב והתחבר עם מפקדי גדודי עז א-דין אל-קסאם המחזיקים בשליט. במסגרת מערכת היחסים שנרקמה בניהם, העביר הסוכן לנציגי הארגון, כך טוענים בחמאס, מכשירים סלולרים שבהם הושתלו מכשירי ציתות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לאחר שלוש שנים בהם סיפק למפקדי הזרוע הצבאית את הטלפונים הניידים, החלו שוביו של שליט לחשוד כי משהו אינו קשורה, ועל פי הדיווחים איתרו את המכשירים. הם נפטרו במהירות מהניידים והחלו בניסיונות לאתר את הסוכן.

לטענת גורמי חמאס, הסוכן הישראלי הצליח להימלט והגיע לגדר המערכת, שם אספו אותו חיילים בטנק צה"לי.

נציגי חמאס מדווחים כי הם נמצאים כעת במסע איתור של סוכנים בתוך הארגון, המופעלים על ידי השב"כ. לדבריהם הם אט אט מצליחים לפענח את דרכי הפעולה של המודיעין הישראלי וכך גם חשפו את הסוכן שהספיק להימלט.