אליפות צה"ל: גלנט בישל לאשכנזי

יותר מ-8,000 קציני צה"ל הגיעו להשתתף ביום הספורט השנתי, ובראשם הרמטכ"ל. אשכנזי הוביל את קציני המטכ"ל לתיקו 5:5 רב שערים מול מכבי חיפה - ואף הבקיע שער שבישל מחליפו המיועד, האלוף יואב גלנט. אשכנזי אמר בתום המשחק בחיוך: "שיתוף הפעולה בינינו מתקיים לא רק על המגרש". צפו ברמטכ"ל מפגין התקפיות

יותר מ-8,000 קציני צה"ל השתתפו היום ביום הספורט השנתי במכון וינגייט, כמיטב המסורית הצה"לית. שיא האירוע התקיים במשחק הקט-רגל בין קבוצת המטכ"ל, אותה מאמן אייל ברקוביץ', לבין שחקני מכבי חיפה. את המשחק העברנו בשידור חי בערוץ החדשות של חדשות 2 באינטרנט.

לאחר שהמשחק עמד להסתיים בתיקו 4:4 הוחלט להוסיף שש דקות הארכה. הרמטכ"ל רב אלוף גבי אשכנזי הבקיע שלושה מתוך ארבעת השערים לטובת קבוצת המטכ"ל, אחד מהם הודות לבישול של האלוף והרמטכ"ל הנכנס יואב גלנט. 

אשכנזי הבקיע את הרביעי שלו בהארכה, והמשחק הסתיים בתיקו רב שערים 5:5. כשנשאל אשכנזי לגבי המשחק לצידו של גלנט, ענה אשכנזי כי "שיתוף הפעולה מתקיים לא רק על המגרש".

מוקדם יותר היום התקיים המרוץ המסורתי למרחק 6 ק"מ. על פי המסורת, הרמטכ"ל הוא שהוביל את המירוץ שאינו מוגדר תחרותי, לכן לאף אחד מהקצינים אסור לעקוף אותו, כך שגם הרמטכ"ל המיועד גלנט - שידוע בכושר הגופני הטוב שלו - לא יכול היה להוביל את קציני הצבא.

גם בשעה זו, מתקבלים דיווחים על עומסי תנועה בכביש החוף ממחלף קיסריה עד מכון וינגייט. המשטרה נמסר כי העומסים צפויים להימשך עד סיום האירוע בשעות אחר הצהריים, ומבקשים מהציבור לנסוע בדרכים חלופיות.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק