דיווח באיחוד האמירויות: נעצר חשוד נוסף ברצח מחמוד אל-מבחוח

העיתון "אתיחאד" היוצא לאור באמירויות פרסם הבוקר ראיון עם מפקד משטרת דובאי דאחי חלפן תמים, ובו נטען כי באחת ממדינות המערב נעצר חשוד נוסף במעורבות ברצח בכיר החמאס. חלפן הוסיף בראיון כי בתקופה האחרונה הוא מקבל איומים על חייו והאשים את המוסד הישראלי בכך

התפתחות נוספת בחקירת רצח מחמוד אל-מבחוח? מפקד משטרת דובאי דאחי חלפן תמים הודיע היום כי חשוד נוסף נעצר במעורבות ברצח בכיר חמאס בחודש ינואר השנה. לדברי חלפן, שצוטט בראיון לעיתון "אתיחאד" היוצא לאור באמירויות, נעצר החשוד באחת ממדינות המערב וכי כעת צפוי לצאת צו מעצר לצורך הסגרתו למדינה.

חלפן הוסיף כי מאז תחילת חקירת הפרשה, קיבל מספר איומים על חייו, כאשר לטענתו מאחורי שניים מהם עומד המוסד הישראלי. לדבריו, האיום הראשון הגיע אליו לפני כמה ימים, לאחר שחשף צילומים מזירת הרצח שחשפו את פרטי הפעולה בדובאי.

חלפן טען כי הרשויות במדינה הצליחו לאתר את מקור אחת השיחות ולקשור אותה למוסד הישראלי. לדבריו, גם המקור מאחורי השיחה השנייה אותר, אך הוא סירב לחשוף את זהותו.

"כדאי שתשמור על הגב שלך, אם אתה מתכוון להמשיך לשמור בלשון משוחררת", סיפר חלפן כי נאמר לו בשיחה הראשונה. השיחה השנייה, לעומת זאת, לא הגיעה אל חלפן עצמו, אלא אל אחד מקרוביו. באותה שיחה, כך סיפר מפקד המשטרה, נמסר לקרוב משפחתו כי על חלפן לשמור על שתיקה, פן יאונה לו רע.

חלפן סיפר עוד כי מאז החל בחקירת מקרה החיסול, קיבל מספר איומים על חייו, והאשים בכך את המוסד הישראלי. הוא ציין כי האיום הראשון הגיע אליו כמה ימים אחרי שחשף צילומים מזירת הרצח, שחשפו את פרטי הפעולה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

חיסול מבחוח - סיקור מיוחד:

פרשן בריטי: "יחידת כידון חיסלה את מבחוח"

ליברמן: "אין הוכחה שהמוסד חיסל את מבחוח"

תמונות חדשות: "המחסלים" במסדרונות בית המלון

בראון: לחקור מי זייף את דרכוני המתנקשים במבחוח

מי נעל את חדרו של מבחוח מבפנים?

דובאי: בדרכונים המזוייפים השתמשו חודשים לפני החיסול

"מחסלי המוסד" בישראל מגיבים בשיחה עם חדשות 2