יואל שליט במכתב לאחיו: "תחזיק מעמד"

אחיו של החייל החטוף נפגש הערב בז'נבה עם נציגה של ארגון הצלב האדום הבינלאומי והעביר לה מכתב מרגש המיועד לגלעד שליט. "גלעד אחי היקר", כתב יואל, "אני והמשפחה מתגעגעים אליך מאוד ורוצים שתדע שאנחנו עושים כל מה שאנחנו יכולים, כל הזמן, כדי להביא לשחרורך. אל תתייאש"

מאות בני אדם מרחבי העולם הפגינו הערב מחוץ למטה הצלב האדום בז'נבה, בקריאה ללחוץ על חמאס לאפשר ביקור אצל גלעד שליט בשבי.

רגע לפני ההפגנה נפגש יואל שליט, אחיו של החייל החטוף, עם נציגה של הצלב האדום, והעביר לה מכתב שכתב לגלעד אחיו. בצלב האדום הבטיחו לעשות את מירב המאמצים להעביר את המכתב לגלעד, אם כי עד כה, במשך למעלה מ-4 שנים מאז חטיפתו של שליט, אסר החמאס על נציגי הצלב האדום לבקר את החייל החטוף בשבי.

"גלעד אחי היקר", כתב יואל, "אני והמשפחה מתגעגעים אליך מאוד ורוצים שתדע שאנחנו עושים כל מה שאנחנו יכולים, כל הזמן, כדי להביא לשחרורך. אל תתייאש, אתה לא תישכּח, מחכים לך חיים שלמים וטובים כשתחזור".

"החדר שלך במצפה הילה מחכה לך"

"כשתחזור הביתה מחכה לך בלגאן אמיתי, כולם רוצים לפגוש אותך, להכיר אותך, להאכיל ולארח אותך אצלם. כמובן שהחדר שלך במצפה הילה מחכה לך, ותוכל לקבל את כל הזמן שבעולם לעשות את מה שאתה רוצה".

"אבא ואמא יושבים כבר כמה חודשים באוהל מול בית ראש הממשלה, בנימין נתניהו, שאליו מגיעים כל יום מאות אנשים מכל קצווי הארץ והעולם. את המאבק שלנו מלווים אנשים שעזבו את בתיהם, עבודתם וחייהם, והם מקדישים את כל זמנם לתמיכה ולעזרה לפעילויות הרבות למענך. כל אחד מהם מחכה בקוצר רוח להכיר אותך כשתחזור".