צפו: האב שנפצע משחזר את הפיגוע עם בנו התינוק בידיו

יום לאחר מארב הירי אליו נקלעו בני הזוג שוקר בדרום הר חברון, משחזר האב הטרי את האירוע שהסתיים בנס ובבן זכר בריא. "לקח לי פחות מחצי שנייה להבין שירו בי", נזכר שרון כשבידיו הרך הנולד, ומדגיש: "אין בנו שום פחד". צפו באב הנרגש ובנו

את הנסיעה הזו, שרון ונטע שוקר לא ישכחו לעולם. בני הזוג שהיו אמורים לעבור דירה מבאר שבע לביתם החדש ביישוב טנא-עומרים נקלעו למארב של מחבלים בדרום הר חברון ונפצעו קל עד בינוני. נטע, שהייתה בחודש התשיעי להריונה, הובהלה לבית החולים "סורוקה" בבאר שבע, שם הוכנסה לניתוח חירום קיסרי וילדה במזל טוב בן בריא ושלם.

האב הטרי שרון סיפר לצלמים בבית החולים על מה שעבר עליהם אמש. "לקח לי פחות מחצי שנייה להבין שירו בי. ראיתי מכונית שנעצרה מולנו ויריות שנורו לעברנו", שיחזר שרון בהתרגשות כשבידיו הרך הנולד. "שאלתי את אשתי אם היא נפגעה והיא ענתה שנפצעה ברגל. נרגעתי כשהבנתי שהעובר בסדר. הצלחתי לא להיכנס להיסטריה ולנסוע עד המחסום הקרוב ואז להזעיק את כוחות המשטרה".

שרון לא חיכה לאמבולנס שיגיע והחליט לנסוע בכוחות עצמו לבית החולים בבאר שבע כשאשתו הפצועה נמצאת לצידו. "ראיתי בדרך כוח סיור של מג"ב וביקשתי מהם שיסיעו אותנו. איתם זה היה יותר מהיר מכיוון שיש להם סירנה שפינתה את הכביש לחלוטין. הגענו לחדר המיון ב"סורוקה" ושם לקחו את אשתי שהייתה בשבוע ה-41 להיריון, לחדר הלידה. עכשיו אני בעיקר דואג לה, ומקווה שהיא תהיה בסדר", אמר שוקר.

הצוות הרפואי בבית החולים זירז את הלידה של נטע שהייתה בשלבי היריון מתקדמים והתפנה לטפל בפציעת הירי שלה. "גברת שוקר הגיעה אלינו בהכרה מלאה והחלטנו ליילד אותה בניתוח קיסרי. כמו שעיניכם רואות הצלחנו להביא לעולם את המתנה היפה ביותר", סיפר אחד הרופאים המטפלים ובירך את בני הזוג במזל טוב.

"מבחינתי טנא-עומרים הוא המקום הראשון לעבור אליו"

כעת מחכה שרון שרעייתו תתאושש מהאירוע, אך מבהיר שאינו שוקל מחדש את המעבר לדירה החדשה בהתנחלות. "אין בנו שום פחד", הוא מכריז, "זה לא נתיב מסוכן. האירוע הזה היה יכול לקרות בכל מקום במדינה. מבחינתי טנא-עומרים זה המקום הראשון בשבילי לעבור אליו", אבל מיד סייג את הדברים ואמר: "אני כמובן צריך לשאול את אשתי".

ואיך יקראו לתינוק החדש, אתם ודאי שואלים? "שם כבר יש לו מזמן", שיתף האב הטרי את הצלמים הרבים שהגיעו לחזות ברך הנולד שבא לעולם, אך הדגיש שרעייתו לא מוכנה לחשוף אותו עד ברית המילה. יחד עם זאת, לא פוסל שרון את האפשרות שבעקבות האירוע - יוחלט ברגע האחרון לשנות את שמו.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק