חמאס מציג: כך נכבוש את ישראל

סרט מושקע למדי מבית היוצר של החמאס מציג תסריט בדיוני שבו ארגון הטרור משתלט על ישראל. בסרט תוכלו לראות דגלי חמאס בנתיבי איילון, ומגיש חדשות שיושב על כסא מגיש המהדורה המרכזית עם זקן וכאפייה. כך זה נראה

הג'יהאד הגדול נגד מדינת ישראל - זה הרעיון העיקרי מאחורי הסרט החדש מבית היוצר של חמאס שבו מוצגת השאיפה הגדולה ביותר של פעילי הארגון: כיבוש מדינת ישראל. שעות לפני המשך השיחות בין ישראל והרשות הפלסטינית, קולו של חמאס נשמע לוחמני מתמיד.

הסרט שנוצר בעזה מציג בהפקה מושקעת יחסית את פיצוץ הסמלים הגדולים של מדינת ישראל: בנק ישראל, בית כנסת החורבה ואפילו בית המשפט העליון. לדברי יוצרי הסרט, מדובר בתגובה לתמונות הבלעדיות מהתמונות הבלעדיות של סרט בר המצווה ששודר במהדורה המרכזית של חדשות 2, ובו נראה פיצוץ מסגד אל אקצה בירושלים, וצמיחת בית המקדש השלישי מתוך חורבותיו.

בסופו של הסרט כוחות החמאס משתלטים כצפוי על ישראל. דגלי הרשות מונפים בגאווה בנתיבי איילון וקולות המואזין נשמעים ברחבי הארץ. אך השיא בעימות נגד ישראל מוצג דווקא בכיבוש כיסא מגיש המהדורה המרכזית של חדשות 2. במקום יונית לוי או דני קושמרו, הסרט מציג את מגיש החדשות הפלסטיני שיושב באולפן כשהוא לבוש כאפייה. ללא ספק תפנית בעלילה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק