הרשות הפלסטינית: "עצרנו המפגעים בצומת רימונים"

הרשות הפלסטינית הודיעה כי עצרה את המחבלים שביצעו את פיגוע הירי בשבוע שעבר, סמוך לצומת רימונים, בו נפצעו שני ישראלים. על פי הדיווחים החשודים נעצרו לפני מספר ימים. ברשות ממשיכים בחיפושים אחר חוליית המחבלים האחראית לפיגוע שבוצע בצומת בני נעים

כשבוע לאחר הפיגוע בצומת רימונים, בו נפצעו שני ישראלים, הודיעה אמש הרשות הפלסטינית כי נעצרו המחבלים שביצעו את הפיגוע. כוחות הביטחון ברשות ממשיכים עדיין בחיפושים אחר חוליית המחבלים האחראית לפיגוע שבוצע בצומת בני נעים, בו נהרגו ארבעה ישראלים.

בתחילת החודש, הרב משה ושירה מורנו, בעל ואישה בשנות ה-30 לחייהם מבקעת הירדן, נפצעו בפיגוע הירי בין רימונים לכוכב השחר. השניים נפצעו כתוצאה מירי שנפתח לעבר המכונית בה נסעו כשהיו באיזור צומת רימונים על כביש 458, צפונית-מזרחית לרמאללה.

 חמאס: לא ידענו על הכוונה לבצע פיגוע

לאחר הפיגועים בצומת בני נעים ובצומת רימונים החלו ברשות לבצע גל מעצרים כמעט חסר תקדים מבחינתם. 550 אנשי חמאס נעצרו בכל ערי הגדה, בפעולה שמטרתה להעלים את המבוכה הגדולה שנגרמה לאבו מאזן ואנשיו בעקבות הפיגוע.

לעומת זאת, בכירים בחמאס טענו כי הפיגוע שהתרחש לא היה על דעתם. "הופתענו, לא ידענו ולא אישרנו", אמרו הערב. אותם בכירים הוסיפו כי ככל הנראה מדובר במדיניות חדשה של הנהגת החמאס בעזה ובדמשק, שמטרתה להפעיל חוליות רדומות בשטחי יהודה ושומרון.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק