נועם שליט לרה"מ: לא נפסיק את המאבק

הוריו של החייל החטוף גלעד שליט נפגשו הבוקר עם רה"מ ורעייתו לפגישה שנייה מאז עברו להתגורר מול מעונות בירושלים. למרות בקשת נתניהו להפוגה במאבק, הודיעו הזוג שליט: "אנחנו לא בפוזיציה להרשות לעצמנו לעשות הפוגה"

משפחת שליט, שגם השנה תקיים את חגי תשרי בלי גלעד מול ביתו של ראש הממשלה בירושלים, נחושה להמשיך במאבק לשחרורו - כך הבהירו הבוקר הוריו של החייל החטוף בפגישתם עם ראש הממשלה ורעייתו במעונם בירושלים.

המהלך הפגישה שוחחו נועם ואביבה שליט עם ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה על מצב המשא ומתן לשחרור בנם. בהמשך לפגישתם בימים האחרונים עם נשיא המדינה, שביקש מהם להפסיק את המחאה לתקופת החגים, נתניהו הציג להם בקשה דומה - אך היא נענתה בסירוב.

נועם שליט אמר בתום הפגישה כי "ראש הממשלה הצטרף לקריאתו של נשיא המדינה לעשות הפוגה במאבק לקראת החג". לדבריו, הוא השיב לנתניהו: "אנחנו לא בפוזיציה להרשות לעצמנו לעשות הפוגה". מדובר בפגישה שניה מאז עברה המשפחה עברה לאוהל המחאה לאחר הצעדה. כבר 1,534 ימים שגלעד נמצא בשבי חמאס.

צבי שליט לרה"מ: אתה מסכן את גלעד

לקראת יום הולדתו של החייל החטוף גלעד שליט לפי כשבועיים, שלח צבי שליט סבו של גלעד, מכתב חריף לראש הממשלה בנימין נתניהו ובו הפציר בו לשחרר את נכדו לאלתר. "אתה מסכן את חיי נכדי", כתב שליט הסב לראש הממשלה.

"יבוא יום ושערי בית הסוהר ייפתחו, אסירי חמאס ישתחררו וזאת יעשה ראש ממשלה אחר, אמיץ", כתב שליט במכתב. "אולם נכדי כבר לא יהיה". הוא הוסיף וכתב לנתניהו: ""אינך מקשיב להמוני בית ישראל, אינך מקשיב לאנשי הביטחון, אינך מכבד את האתוס הצברי עליו אתה התחנכת, שלא מפקירים חייל".

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק