דף הבית של אתר החמאס: נחשו היכן יהיה הפיגוע הבא

לאחר שדובריו כבר הצהירו כי הפיגוע הקטלני בשומרון בו נהרגו 4 בני אדם - הוא רק ראשון בסדרת פיגועים בגדה, עבר אתר האינטרנט של הזרוע הצבאית של חמאס מתיחת פנים. הדף החדש - עם שלט כניסה ליישוב יהודי ועליו סימן שאלה

דף הבית החדש של אתר "גדודי עז א-דין אל-קסאם" (חדשות 2)

בחמאס נטלו הלילה אחריות רשמית לפיגוע הירי אמש בצומת רימונים, ולאחר נטילת האחריות לפיגוע הקטלני שלשום, שבים להצהיר כי מדובר בפיגועים המהווים חלק מסדרת פעולות המתוכננות נגד ישראלים בגדה המערבית.

לאחר שדוברי הארגון הצהירו כי מדובר בפעולות הנעשות על רקע חידוש המשא ומתן לשלום בוושינגטון, עודכן היום גם אתר האינטרנט של הזרוע הצבאית של החמאס, "גדודי עז א-דין אל-קסאם", בעיצוב גרפי מרשים למדי - אך בעל מסר ברור: הארגון כבר מתכנן את הפיגוע הבא, אחרי הפיגוע בבני נעים.

הוכחה לכך ניתן למצוא בדף הבית החדש, שכותרתו "אין מנוס מנחשול האש". בצד הכותרת המעוטרת בלהבות, ניצבת דמותו של פעיל בארגון, מוקף גם הוא באש. לשמאלו מופיע המסר שמנסה הארגון להעביר: שלט הכניסה ליישוב בני נעים בשומרון, עולה גם הוא בלהבות - כשמאחוריו ניצב שלט דומה שעליו מופיע סימן שאלה. בתמונה נראית גם האש עושה דרכה לעבר אותו השלט.

בחמאס לא מיהרו הפעם ליטול אחריות

בניגוד לפיגוע שלשום, אמש לא מיהרו דוברי החמאס ליטול אחריות לפיגוע הירי בו נפצעו בעל ואישה בצומת רימונים. הבעל נפצע באורח בינוני והאישה קל, לאחר שאש נפתחה מרכב חולף לעברם. היום נמשכת חקירת הפיגוע, שהיה יכול להסתיים בצורה קשה הרבה יותר.

לאחר הפיגוע הקטלני בבני נעים הצהיר דובר גדודי עז א-דין אל-קסאם, הזרוע הצבאית של חמאס, כי הפיגוע באזור בית חגי הוא רק ראשון בסדרה של פיגועים שמתכנן להוציא הארגון לפועל. "הפיגוע הוא הוכחה לכישלון התיאום הביטחוני בין הרשות ופתח לבין הכיבוש, ויהיה רק חוליה ראשונה בסדרת פעולות", אמר אבו עוביידה.

"אנחנו מקבלים על עצמנו את האחריות המלאה לפעולת הגבורה בחברון. אנשינו חזרו בשלום לבסיסם", הוא הוסיף בראיון לרשת הטלוויזיה של החמאס. "אנו מברכים על הפעולה, ונוטלים אחריות לביצועה".

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק