מקורביו של בועז הרפז: הוא לא מוכן למסור את שם מחבר מסמך גלנט

ניסיון להעביר את האש הלאה? מקורביו של בועז הרפז, שנעצר בחשד לחיבור מסמך גלנט, טוענים כי במהלך חקירתו במשטרה הוא שינה את גרסתו והודה כי הוא מכיר את האיש שמסר את המסמך , אך הוא מסרב למסור את שמו. במשטרה ממהרים לפקפק באמינותו, וטוענים בניגוד לדברי מקורביו: סיכוי נמוך שישוחרר מחר ממעצר

התפתחות נוספת בחקירתו של סא"ל במיל' בועז הרפז, החשוד בכתיבתו של מסמך גלנט. מקורביו של הרפז טוענים כי הוא שינה את גרסתו והודה בחקירתו כי זהותו של מי שמסר את המסמך מוכרת לו. עם זאת ציינו חבריו: הוא מוכן לשלם את המחיר ולא למסור את השם. המשמעות, הרפז שוכב על הגדר ולא מוכן להסגיר את מי שכנראה כתב את המסמך ומסר לו אותו.

במשטרה לא ממהרים לקנות את הגרסה החדשה, מכיוון שעדיין לא ברור אם סא"ל במיל' הרפז דובר אמת. לדברי מקורביו, ייתכן שכבר מחר ישוחרר הרפז ממעצר - עוד טענה שהופרכה על ידי המשטרה שמסרה בתגובה כי הסבירות שהרפז יישלח לביתו - נמוכה.

בועז הרפז הודה כבר לפני כיומיים בחקירתו, כי קיבל את המסמך מגורם אחר, אז הוא טען כי הוא אינו מכיר את אותו גורם. המשטרה מעריכה כי האדם שהעביר להרפז את המסמך, הוא זה שכתב אותו - זאת בהנחה שדבריו של הרפז הם דברי אמת.

רוצים לקבל עוד עדכונים בפרשת גלנט? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"מסמך גלנט" - סיקור מיוחד:

לראשונה: חושף "מסמך גלנט" מדבר

גם מקורבו של אשכנזי בין הנחקרים

הרמטכ"ל העיד: נקלתי במסמך לפני שבועות

המשטרה: לא זקוקים ל"מסמך גלנט"

פרשת גלנט: אבי בניהו נחקר במשטרה

ערוץ 2 נדרש למסור "מסמך גלנט"

גלנט מנסה לסכסך בין ברק לרמטכ"ל?

מסמך גלנט - רק קצה הקרחון

מקור המסמך - "אמין, מוכח ופורה"