אשתו של הרפז נחשדה בהדלפת מסמכים מהביטוח הלאומי

מירב הרפז עבדה בביטוח הלאומי, וננזפה לאחר שנחשדה שהדליפה מידע על אנשים שעניינו את בעלה בועז - כך נחשף היום ברשת ב'. היא הגישה את התפטרותה עוד בטרם הבדיקה בעניינה הסתיימה. אחיה: "היא לא הדליפה, רק עיינה במסמכים"

הסתעפות נוספת בפרשת המסמך? היום מתברר כי מירב הרפז, אשתו של בועז הרפז החשוד בזיוף המסמך, ננזפה לפני כשלוש שנים במהלך עבודתה בביטוח הלאומי, לאחר שעשתה שימוש שלא כדין במידע שאספה על אנשים שעניינו, לכאורה את בעלה.

בפרסום היום של עדי המאירי מרשת ב' של קול ישראל דווח כי הפרז עבדה בסניף הביטוח הלאומי ברמלה, וננזפה על ידי נציבות שירות המדינה. במקביל היא הגישה את התפטרותה, עוד בטרם הגישה המשטרה את ממצאי החקירה. בסופו של דבר חקירת המשטרה לא העלתה ראיות ממשיות נגדה.

גיסו של הרפז: אחותי לא הוציאה מסמכים

עו"ד דב רוזנבלט, גיסו של בועז הרפז, סיפר היום בשיחה עם רשת ב': "אחותי התפטרה מביטוח לאומי על רקע כוונתה לטפל בבנה שהולך לעבור ניתוח מסובך. לטענה שהיא הוציאה מסמכים והראתה לבעלה אין שום הוכחה".

לדבריו, אחותו ננזפה בגין העובדה שעיינה במאגרים - אך לא בגלל שהוציאה מסמכים והראתה לבעלה. "אם זה היה מוכח היא הייתה עולה לדין משמעתי, אבל היא לא הוציאה שום דבר לבועז". הוא הוסיף כי "הכל התחיל בגלל סכסוך של בועז עם גורם עסקי".

אתמול הודה הרפז בחקירתו כי קיבל את המסמך מגורם שאינו מכיר. משמעות הדבר: יש מישהו אחר שהרפז יכול להוביל אליו, אולי הוא לא לבד. אותו אדם הוא שכתב את המסמך המדובר שעורר סערה, כל זאת בהנחה שהרפז דובר אמת. אם זה אכן כך, פרקליטיו סבורים שניתן יהיה לשחררו כבר בסוף השבוע. אתמול הוארך מעצרו של הרפז בשישה ימים.

רוצים לקבל עוד עדכונים בפרשת גלנט? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"מסמך גלנט" - סיקור מיוחד:

לראשונה: חושף "מסמך גלנט" מדבר

גם מקורבו של אשכנזי בין הנחקרים

הרמטכ"ל העיד: נקלתי במסמך לפני שבועות

המשטרה: לא זקוקים ל"מסמך גלנט"

פרשת גלנט: אבי בניהו נחקר במשטרה

ערוץ 2 נדרש למסור "מסמך גלנט"

גלנט מנסה לסכסך בין ברק לרמטכ"ל?

מסמך גלנט - רק קצה הקרחון

מקור המסמך - "אמין, מוכח ופורה"