הצטלמה עם עצורים, העלתה לפייסבוק וכתבה: "התקופה הכי יפה"

זה נראה תלוש ממציאות אחרת: חיילת מחוייכת יושבת על ספסל לצידו של פלסטיני אזוק, כשעיניו מכוסות בפלנלית. המצב מוקצן כשמתחת לתמונה, שהעלתה החיילת המשוחררת עדן אברג'יל לפייסבוק, היא כותבת: "הצבא - התקופה הכי יפה בחיי :)" וגם טורחת לשאול אם לעצור יש פייסבוק, כי היא "חייבת לתייג אותו"

"הצבא - התקופה הכי יפה בחיי :)" - כך כותבת עדן אברג'יל, לשעבר חיילת בצה"ל, בתמונות שלה בהן היא נראית מחויכת במיוחד כשהיא מצולמת לצד פלסטינים כפותים שעיניהם מכוסות.

"מעניין אם יש לו פייסבוק! אני חייבת לתייג אותו בתמונה", היא כותבת בתגובה לאחת התמונות בה נראה פלסטיני עצור כשעיניו מכוסות בפלנלית. את התמונות העלתה עדן ברשת החברתית "פייסבוק" והן גלויות לכל, גם למי שלא נמנה על חבריה.

לפי התאריכים על גבי התמונות נראה שהן צולמו כבר בשנת 2008, אך הן עלו לרשת בתחילת אוגוסט השנה. התמונות הופצו בפורומים וברשתות חברתיות ועוררו תגובות נזעמות מצד כמה גולשים, אך חבריה דווקא מחמיאים: "הכי סקסי לך ככה", כתבה אחת מחברותיה באחת התמונות.

מדובר צה"ל נמסר בתגובה: "על פניו כי מדובר בהתנהגות בוטה ומכוערת של החיילת. לאור העובדה שהחיילת השתחררה בשנה שעברה, הועברו כל הפרטים לידי המפקדים".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק