מתיחות בין שר הביטחון ליועצו הבכיר?

לחדשות 2 באינטרנט נודע כי יוני קורן, ראש מטה שר הביטחון שנוהג ללוות את אהוד ברק באירועים שונים, היה מיועד להגיע היום יחד עם ברק לדיוני ועדת טירקל לבדיקת אירועי המשט לעזה - אך נעדר במפתיע מהדיון. משרד הביטחון: קורן נעדר "עקב נסיבות אישיות"

עם כניסתו של שר הביטחון אהוד ברק היום לחדר הדיונים של ועדת טירקל, בלט איש אחד בהיעדרו מפמליית השר: ראש מטה שר הביטחון ויועצו הבכיר, יוני קורן.

לחדשות 2 באינטרנט נודע כי יוני קורן אכן היה מיועד להגיע לדיוני ועדת טירקל, אך בסופו של דבר נעדר ולא ליווה את ברק למתן העדות. הנוכחים הופתעו כאשר מי שאמור להיות אחד האנשים הקרובים ביותר לברק, לא הופיע לאירוע כה חשוב כמו מתן עדות בנושא המשט לעזה.

מלשכת שר הביטחון נמסר לחדשות 2 באינטרנט בתגובה: "הסיבה שיוני קורן לא הגיע היום לישיבת הוועדה הייתה עקב נסיבות אישיות וללא שום קשר לאירועים כאלה ואחרים, מחר יתייצב קורן לעבודה במשרד כבכל יום וימשיך בעבודתו כרגיל".

האם קיים קשר בין קורן לבין אייל ארד?

העיתון "מעריב" פרסם הבוקר אודות קשר שקיים, לכאורה, בין קורן לבין אייל ארד ושותפו ליאור חורב. שמו של ארד נקשר לאחרונה ב"מסמך גלנט" שפורסם בשישי האחרון בחדשות 2 וממשיך להסעיר את המדינה.

ארד הגיש בתחילת השבוע תלונה במשטרה בעקבות העובדה שעל המסמך נמצא הסמל של חברת הייעוץ התקשורתי שלו, "ארד תקשורת", למרות שלטענתו אין לו ולמי מעובדיו שום קשר לכתיבת המסמך, שלטענתו הוא מזוייף.

רוצים לקבל עוד עדכונים בפרשת גלנט? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"מסמך גלנט" - סיקור מיוחד:

חשש ממצעד אלופים לבדיקת פוליגרף

גלנט לרמטכ"ל: זו עלילה מרושעת

אמנון אברמוביץ' זומן להעיד

היועץ הורה לברק לעכב מינוי הרמטכ"ל

הרמטכ"ל: נשתף פעולה בחקירת המסמך

ארד התלונן במשטרה: "מצפה שימצאו את הזייפן"

בכירים בצבא: "אם זה נכון - זו רעידת אדמה"

גלנט מנסה לסכסך בין ברק לרמטכ"ל?

מסמך גלנט - רק קצה הקרחון

מקור המסמך - "אמין, מוכח ופורה"