פלסטינים תקפו נהג מונית ליד שכם

נהג מונית נפצע קל לאחר ששני פלסטינים אותם הסיע סמוך לשכם תקפו אותו ונמלטו עם רכבו. לאחר סריקות נמצאה המונית נטושה אך טרם אותו החשודים במעשה. במקרה נוסף במחסום קלנדיה נפצע קל מאבטח מקליע שנורה לעברו

נהג המונית נפצע קל. ארכיון (חדשות 2)

נהג מונית ישראלי נדקר על ידי שלושה פלסטינים שהסיע, סמוך לשכם. השלושה תקפו את הנהג, הותירו אותו מדמם ונמלטו מהמקום עם הרכב. מאוחר יותר אותרה המונית וכעת נערכים להוצאתה מהכפר עוודאלה. כמו כן, נמשכים החיפושים אחר החשודים.

הנהג, תושב גבעתיים, אסף בשעות הצהריים סמוך לצומת גהה את 3 החשודים, שביקשו שיסיע אותם לכיוון חווארה. בזמן שנסע על ציר 60 תקפו אותו לפתע בעזרת חפץ קהה. הפצוע פונה במצב קל לקבלת טיפול רפואי בבית החולים בילינסון בפתח-תקווה.

כוחות גדולים של משטרה, צבא ומג"ב שהוזעקו למקום פתחו בחיפושים אחר החשודים שנמלטו. כעבור זמן מה הצליחו לאתר את המונית סמוך לכפר עוואדלה כשהיא נטושה.

למקום הגיעה ניידת זיהוי פלילי שתבדוק את המונית שנגנבה, ואולי תצליח לשפוך אור על זהות החשודים במעשה. במקביל נמשכים הסריקות והחיפושים באזור אחר התוקפים.

באירוע ביטחוני נוסף שאירע באזור ירושלים נפצע קל בידו מאבטח בן 29 מקליע שנורה לעבר אחת העמדות התצפית במחסום קלנדיה. כוחות משטרה וביטחון חוקרים את התקרית במקום.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק