החייל נדב הימן יזומן לבירור ביום ראשון

החייל שברח אתמול במהלך אימון של יחידתו יבלה את השבת בביתו, זאת לאחר החלטה שקיבלו מפקדיו בהתייעצות עם גורמי מקצוע. ביום ראשון הקרוב יחזור נדב הימן לבסיסו, שם מפקדיו יתשאלו אותו לגבי נסיבות היעדרותו ויחליטו לגבי עתידו בצה"ל

החייל נדב הימן, שנעדר אתמול במשך מספר שעות מיחידתו והקפיץ מדינה שלמה, יבלה את השבת בביתו ולא יחזור עם חבריו לצוות לבסיסם - כך החליטו מפקדיו לאחר שהתייעצו עם אנשי מקצוע. הימן שב הלילה לביתו במושב כוכב מיכאל שליד אשקלון, ולאחר מכן נפגש עם חבריו לצוות שהיו עסוקים בחיפושים אחריו.

ביום ראשון הקרוב יחזור נדב לבסיסו, שם יוחלט על המשך דרכו הצבאית. נמרוד הימן, אביו של החייל, שוחח עם כלי התקשורת לאחר מציאת בנו וניסה להסביר להם את שאירע. "נדב פעל לפי מה שהוא אמר ולפי האמת הפנימית שלו", אמר, "אני מאמין שהצבא יטפל בעניין כמו שהוא מבין".

אביו של החייל הודה למתנדבים

"אני רוצה להודות למאות ואלפי המתנדבים", אמר הבוקר לחדשות 2 אביו של הימן, נמרוד, שהוסיף כי בנו סיפר לו מה עבר במהלך היום, אך לא יכל לפרט יותר מכך. "ההתגייסות ההמונית המחישה לנו מה זה ומה זו מדינה".

נמרוד הימן תקף את התקשורת על אופן סיקור האירועים, אתמול. "פרסומים לא מדויקים ואף שגויים לא הוסיפו שום דבר למאזינים ולא לשלום הבחור. הפרסום אתמול היה ממש חסר אחריות ובנסיבות אחרות יכל להיות טראגי ולא אפרט יותר".

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק