כך אנשי ימין חושפים בכירים בשב"כ

מסירים את הכפפות: הקרב של פעילי הימין הקיצוני בשב"כ מגיע בימים אלו לשיאו, וכעת הם החלו להפיץ תמונות וסרטונים בהם נחשפים פניהם ופרטיהם של בכירי החטיבה היהודית בשירות הביטחון הכללי. "מדובר במשחק אחר מולם", מודה איש החטיבה

פעילי הימין הקיצוניים החליטו להוריד את הכפפות במאבקם מול השב"כ, ובימים האחרונים מפיצים תמונות וסרטונים בהם נחשפים פניו, שמו וכתובת מגוריו של ראש החטיבה היהודית בשב"כ. המידע מופץ באמצעים שונים ברחבי הארץ והעולם.

המלחמה בין הפעילים לשירות הביטחון הכללי מגיעה לשיאה בימים אלו, עם מעצרו של חיים פרלמן, החשוד שרצח ארבעה פלסטינים בין השנים 1998-2004 ודקר שבעה אחרים. "המחבל היהודי" פירסם בסוף השבוע שעבר את הקלטת השיחות שבהן, כך טוען פרלמן שהעביר בעצמו את ההקלטות כפיקדון לאחר שחש שהטבעת סביב צווארו מתהדקת, ניסה מדובב מטעם השב"כ לשכנע אותו לרצוח.

במהלך הדיאלוג נשמע המדובב "דדה" מנסה, כך לדברי פרלמן, לשדל אותו לפגוע בראש הפלג הצפוני של התנועה האיסלאמית השייח' ראאד סלאח: "מה, זה לא צריך להיות בעיה כל כך גדולה. הרכב שלו עובר, אתה נותן בו צרור, רוב הסיכויים שהנהג ייהרג, אם אתה נותן צרור יפה, והרכב מתגלגל לאיזה פינה. אחר כך אתה יכול לבוא להשלים את העבודה".

"העבודה מול הפעילים שונה וקשה"

מדובר בקמפיין מנוהל ומתוזמן היטב, בו פעילי הימין עושים "אאוטינג" לאנשי השב"כ. בכירים בשירות הודו הערב כי העבודה בחטיבה היהודית היא "שונה וקשה", וכי "מדובר במשחק אחר".

נועם פדרמן, מהמפורסמים בפעילים הקיצוניים, פרסם חוברת המופצת בשטחים ומסבירה כיצד יש לנהוג בחקירות של השב"כ. פיברוק ראיות, הרעבה, טלטולים ותרגילים אחרים, הם רק חלק ממה שכותבי החוברת טוענים שמתקיים בחקירות.

ההוראה הראשונה במדריך היא לנסות ולדחות את ההגעה לחקירה ככל האפשר. החשד מוכהה עם הזמן", מסביר במדריך פדרמן. השלב הבא הוא מקרה של חיפוש, או הזמנה לבירור. "שים לב למסמכי החוקרים, והיזהר מניסיונות החיפוש שלהם אחר סוכנים", נכתב במדריך.

"לא כל אחד 'זוכה' להגיע לחקירת השב"כ. כל חקירה מצולמת ולו הקטנה ביותר", נכתב במדריך. המדריך גם מכין את קוראיו לתנאים הקשים בחדרי החקירה, "מחפירים ביותר", ומספק לעצורים רשימת ציוד הכרחי להבאה עימם.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק