השב"כ פשט על בית הוריו של פרלמן

לפנות בוקר פשטו החוקרים על בית המשפחה בתקוע וערכו חיפוש במקום. מקורבים לפרלמן, החשוד ברצח 4 פלסטינים טוענים: מדובר במסע רדיפה

חוקרי השב"כ פשטו לפנות בוקר על בית הוריו של פעיל הימין הקיצוני חיים פרלמן, החשוד ברצח ארבעה פלסטינים.

סמוך לשעה 02:00 הגיעו החוקרים לבית המשפחה בהתנחלות תקוע וערכו חיפוש במקום. מקורביו של פרלמן, שזכה לכינוי "המחבל היהודי" התרעמו על הפשיטה וטענו: מדובר בעוד צעד של השב"כ במסגרת מסע הרדיפה נגדו.

במקביל לחיזוק מבית, מקבל פרלמן גם תמיכה וירטואלית. יומיים לאחר פרסום דבר מעצרו, סוערת הרשת החברתית הפופולארית פייסבוק. עד כה נפתחו מספר קבוצות תמיכה הטוענות לחפותו של החשוד וקוראות לשחרורו המיידי ממעצר.

מפעיל הקבוצה ששמה "חיים פרלמן - כי כולנו חפצים בחיים" כתב אתמול בדף הקבוצה: "הפיצו בין חבריכם! לא נשתוק לנוכח מסע הרצח התקשורתי שמתנהל מזה יומיים כנגד חיים!". כמעט 50 חברים כבר הביעו את תמיכתם בעמוד זה והמספר רק הולך וגדל.

בנוסף צובר פרלמן גם תומכים מחוץ לישראל. מעבר לעמודי הפייסבוק הקוראים לשחרורו של החשוד שנפתחו בשפה העברית נפתח גם דף באנגלית, אליו מצטרפים גולשים מכל רחבי העולם.

נחשפו הקלטות השחות עם השב"כ

אתמול בחדשות 2 נחשפו השיחות שבהן ניתן לשמוע לטענת פרלמן מדובב מטעם השב"כ מנסה לשכנע אותו לרצוח. במהלך הדיאלוג נשמע המדובב "דדה" מנסה, כך לדברי החשוד ברצח ארבעה ערבים פלסטינים, לשדל אותו לפגוע בראש הפלג הצפוני של התנועה האיסלאמית השייח' ראאד סלאח.

מדובב: "מה, זה לא צריך להיות בעיה כל כך גדולה. הרכב שלו עובר, אתה נותן בו צרור, רוב הסיכויים שהנהג ייהרג, אם אתה נותן צרור יפה, והרכב מתגלגל לאיזה פינה. אחר כך אתה יכול לבוא להשלים את העבודה."

"להניח איזה מטען באוטו, זה הכי קלאסי"

מיד אחר כך ממשיך המדובב ומציע: "להניח לו איזה מטען באוטו, זה הכי קלאסי, כי זה לא נשאר שום דבר, זה הכל עף. לבנה, עם נפץ. מה זה, הוא הולך לאלף עזאזל..". פרלמן מצדו משיב: "צריך שיהיה לחץ, צריך לחץ".

מדובב: "קיצוני, משהו קיצוני. סתם לדוגמה עכשיו, לא יודע מה, בלגן. למה אמרתי לך, יהרגו נגיד את השייח ראאד סלאח, הלוואי בעזרת השם "שימות, אז זה משהו קיצוני, אז זה בלגן בשטחים." פרלמן: "איך הוא ימות, מה אתה חושב שהוא ימות ככה לבד?" מדובב: "לא, מישהו ידאג לו, ישלח אותו לעולם הבא".

כאשר מביע פרלמן חשש ממאסר אומר כי הוא "פוחד להסתבך", מנסה סוכן השב"כ להרגיע אותו. "אתה יודע מה הבעיה, אתה חושב תמיד על הבית סוהר", מאבחן המדובב. "אל תחשוב על בית סוהר, כי מי שחושב על בית סוהר, מביא את הבית סוהר אליו".