פרלמן חושף את ההקלטות: כך ניסו בשב"כ לשדל אותי לרצוח

"מחבל יהודי" או חף מפשע שהופלל? חיים פרלמן, החשוד ברצח 4 פלסטינים, העביר את הקלטות השיחות בהן, לפי טענתו, מנסה סוכן שב"כ לשדל אותו לרצוח את השייח' ראאד סלאח. כך זה נשמע

קרב הגרסאות בין חיים פרלמן, מי שזכה לכינוי "המחבל היהודי", לבין השב"כ מגיע לשיא: הערב נחשפות השיחות שבהן, כך טוען פרלמן שהעביר בעצמו את ההקלטות כפיקדון לאחר שחש שהטבעת סביב צווארו מתהדקת, ניסה מדובב מטעם השב"כ לשכנע אותו לרצוח.

במהלך הדיאלוג נשמע המדובב "דדה" מנסה, כך לדברי החשוד ברצח ארבעה ערבים פלסטינים, לשדל אותו לפגוע בראש הפלג הצפוני של התנועה האיסלאמית השייח' ראאד סלאח:

מדובב: "מה, זה לא צריך להיות בעיה כל כך גדולה. הרכב שלו עובר, אתה נותן בו צרור, רוב הסיכויים שהנהג ייהרג, אם אתה נותן צרור יפה, והרכב מתגלגל לאיזה פינה. אחר כך אתה יכול לבוא להשלים את העבודה."

מיד אחר כך ממשיך המדובב ומציע: "להניח לו איזה מטען באוטו, זה הכי קלאסי, כי זה לא נשאר שום דבר, זה הכל עף. לבנה, עם נפץ. מה זה, הוא הולך לאלף עזאזל..". פרלמן מצדו משיב: "צריך שיהיה לחץ, צריך לחץ".

מדובב: "קיצוני, משהו קיצוני. סתם לדוגמה עכשיו, לא יודע מה, בלגן. למה אמרתי לך, יהרגו נגיד את השייח ראאד סלאח, הלוואי בעזרת השם "שימות, אז זה משהו קיצוני, אז זה בלגן בשטחים." פרלמן: "איך הוא ימות, מה אתה חושב שהוא ימות ככה לבד?" מדובב: "לא, מישהו ידאג לו, ישלח אותו לעולם הבא".

כאשר מביע פרלמן חשש ממאסר אומר כי הוא "פוחד להסתבך", מנסה סוכן השב"כ להרגיע אותו. "אתה יודע מה הבעיה, אתה חושב תמיד על הבית סוהר", מאבחן המדובב. "אל תחשוב על בית סוהר, כי מי שחושב על בית סוהר, מביא את הבית סוהר אליו".

היום הוארך בשבעה ימים נוספים מעצרו של פרלמן, שעל פי החשד רצח ארבעה פלסטינים בין השנים 1998-2004 ודקר שבעה אחרים. מהדיון בבית המשפט עולה כי רוב החומר שיש בידי השב"כ והמשטרה, ומפליל לכאורה את פרלמן, מתבסס על הודאות שהוא עצמו מסר במהלך המפגשים שקיים בחודשים האחרונים עם סוכן שב"כ.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק