העונש ל"מקפלות מחברון": סרטון המשך

בעקבות התמונות של החיילים המרקדים בחברון החליט מפקד חטיבת הנח"ל להטיל עונש חינוכי על שני מפקדי הכיתה שהיו אחראים על הסרטון: עריכת סרטון הסברה נגד העלאת סרטים כאלו של חיילים לרשת האינטרנט. אחרי ההצלחה של הסרט הראשון ברחבי העולם, אנחנו מחכים בציפייה לסרט ההמשך

סרטון החיילים המרקדים בחברון שזכה כבר לשם "המקפלות מחברון", עורר את זעמם של לא מעט גורמים בצה"ל שראו בו פגיעה בתדמית של חיילי צה"ל. למרות זאת, מפקד חטיבת הנח"ל בחר שלא להעמיד את החיילים לדין ולהטיל עונש חינוכי על שני מפקדי הכיתה שהיו אחראים על הסרטון.

אחרי שהוכיחו יכולות בימוי ויצירתיות, מפקד הנח"ל החליט ששני החיילים יפיקו סרטון נוסף, אלא שהפעם מדובר בסרטון הסברה נגד העלאת סרטים כאלו של חיילים לרשת האינטרנט. עדיין לא ברור מה יהיה תוכן הסרט, אך אחרי ההצלחה של הסרט הראשון ברחבי העולם, אנחנו מצפים לראות גם את סרט ההמשך.

דקה ו-46 שניות של חיקוי מ"ארץ נהדרת"

בסרטון שעלה בסוף השבוע ליו טיוב, באורך של דקה ו-46 שניות, נראים שישה חיילים נושאים אפודים מלאים, חובשים קסדות ואוחזים בנשקים. השישה נראים נכנסים לרחוב בסיור שגרתי - ואז לפתע מתחיל להתנגן ברקע "שיר המקפלות", "טיק טוק" של הזמרת קאשה.

החבורה העליזה, בקטע שנראה כאילו הוכן היטב מראש, מתחילה לפזז באופן מתואם לצלילי השיר. כשמגיעים החיילים לסוף הרחוב, כפי שניתן לראות בסרטון, הם ממשיכים ב"סיור". בפתיחה לסרטון נכתב שאלו חיילים .

רוצים לקבל עדכון כשיתפרסם הסרטון החדש של החיילים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

צפו: בארט והומר כובשים את הכותל

קבלו את "המקפלות" - הגרסה המכנית