גנב רכב פלסטיני התחזה לדתי ותקף אם ופעוט

צעיר פלסטיני, שהמתין בטרמפיאדה הסמוכה להתנחלות עלי כשהוא מחופש לדתי, עצר רכב בו נסעו אם ובנה. לאחר שעלה על הרכב תקף את האם ואת בנה וריסס אותם בגז מדמיע. בזכות התושייה של האם, היא הצליחה להימלט מהמכונית עם בנה הפעוט והזעיקה את המשטרה. הגנב נמלט מהמקום כשהוא משאיר את הרכב נטוש, המשטרה מחפשת אחריו

האם ובנה ניצלו - הגנב נמלט, ארכיון (חדשות 2)

הרצון של תושבת מעלה לבונה לעזור לטרמפיסט כמעט עלה לה בחייה ובחיי בנה: פלסטיני שהתחזה לאדם דתי ניסה לגנוב את מכוניתה שבה ישב גם בנה הפעוט - תוך שהוא תוקף את שניהם בגז מדמיע.

האישה, שנסעה הבוקר ליד הטרמפיאדה הסמוכה להתנחלות עלי, הבחינה באדם חובש כיפה שנופף לעברה. היא עצרה את הרכב לידו לאחר שראתה שמדובר באדם דתי, אך לאחר שעלה לרכב התברר כי האיש הינו פלסטיני שרק התחזה ליהודי דתי.

האם ביקשה שייתן לה להוציא את התינוק - ונמלטה

לאחר שהצעיר התיישב ברכב, הוא החל לאיים עליה שתעביר לידיו את השליטה במכונית, תוך שהוא מרסס אותה ואת תינוקה בגז מדמיע. כשהבינה שלא מדובר בנוסע תמים, ניסתה האם להציל את בנה וביקשה ממנו שייתן לה להוציא את הפעוט מהאוטו. למזלה הרב, הוא נענה לבקשתה והיא החלה לרוץ לכיוון הכביש הראשי יחד עם בנה.

לצעיר הפלסטיני לעומתה היה פחות מזל: למרות שהצליח להבריח את האם והתינוק מהמכונית, הוא לא הצליח להניע את הרכב. בתום מספר דקות של ניסיונות כושלים הוא נמלט מהמקום. האם הזעיקה את השוטרים, שהגיעו בכוחות גדולים בסיוע כוחות צה"ל ופתחו בסריקות באזור. הצעיר עדיין לא נתפס והמשטרה מחפשת אחריו, אך לאם ולבנה - שלום.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק