"החיילים המרקדים" זומנו לבירור אצל המג"ד

6 חיילי הנח"ל שהפכו לכוכבים עולמיים בעקבות "שיר המקפלות בגרסת חברון" כבר יצאו לחופשת שחרור, אולם הם הוזעקו ממנה לשיחת בירור עם המג"ד. בשיחה עם מפקדם הבהירו החיילים כי הם אמנם צילמו את הסרטון, אך לא הם העלו אותו ל"יוטיוב". המג"ד בוחן כיצד לפעול

את צה"ל זה לא מצחיק: ששת החיילים ה"מככבים" בסרטון "ריקוד המקפלות" בקסבה בחברון זומנו לבירור אצל מג"ד 50 של הנח"ל, המפקד על הפלוגה בה הם משרתים - זאת לאחר שכבר יצאו לחופשת השחרור שלהם ונקראו לשוב ממנה לצורך הבירור.

בדובר צה"ל אישרו הבוקר כי החיילים אכן זומנו לבירור, אולם בשלב זה לא ידוע אם הם יועמדו לדין או ייענשו בגין המעשה, שזכה לכותרות בכל רחבי העולם. בשיחה עם המג"ד אמרו הלוחמים כי לא הם שהעלו את הסרטון לאתר יו-טיוב. המג"ד בוחן כעת באילו דרכים לפעול ואם להעמיד אותם לדין משמעתי.

אחרי שתפס תאוצה רבה בסוף השבוע וצבר אלפי צפיות ברשת, החליטו חיילי פלחו"ד 50 של הנח"ל להוריד את הסרטון מחשש שיסתבכו עם מפקדיהם - אולם כעבור מספר שעות הסרטון שב לרשת, והמשיך לעורר תגובות בכלי התקשורת ברחבי העולם.

דקה ו-46 שניות של חיקוי מ"ארץ נהדרת"

למי שאיכשהו עוד לא מכיר, מדובר בסרטון שעלה בסוף השבוע ליו-טיוב, באורך של דקה ו-46 שניות, נראים שישה חיילים נושאים אפודים מלאים, חובשים קסדות ואוחזים בנשקים. השישה נראים נכנסים לרחוב בסיור שגרתי - ואז לפתע מתחיל להתנגן ברקע "שיר המקפלות", "טיק טוק" של הזמרת קאשה.

החבורה העליזה, בקטע שנראה כאילו הוכן היטב מראש, מתחילה לפזז באופן מתואם לצלילי השיר. כשמגיעים החיילים לסוף הרחוב, כפי שניתן לראות בסרטון, הם ממשיכים ב"סיור". בפתיחה לסרטון נכתב שאלו חיילים.

רוצים לצפות בעוד סרטונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק