משעל: אחד לא מספיק? נחטוף עוד חייל

ראש הלשכה המדינית של חמאס מביע נכונות לחדש את המו"מ על שחרור גלעד שליט, אך מבהיר כי אינו מתכוון לסגת מהדרישות שהציב במסגרת העסקה לחילופי האסירים. "אם לא מספיק חייל אחד - נחטוף עוד אחד", מאיים משעל

בתגובה להצהרת ראש הממשלה נתניהו על כך שישראל לא מוכנה לשלם כל מחיר תמורת שחרור גלעד שליט, מבהיר חאלד משעל: לא נוותר על התנאים שהצבנו.

בריאיון לשבועון הירדני "א-סביל", הדגיש ראש הלשכה המדינית של חמאס בדמשק כי הוא אינו מתכוון לסגת מדרישותיו בכל הנוגע לעסקת חילופי האסירים. "אם חייל אחד אינו מספק, נחטוף נוספים", איים משעל. יחד עם זאת ציין בכיר חמאס כי ארגונו מוכן לחדש את המשא ומתן בנושא שחרור שליט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים על העסקה? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במקביל מדווחים מקורות במצרים לעיתון הפלסטיני אל-איאם כי חודש התיווך המצרי בין ישראל לחמאס בסוגיית החייל החטוף. את ההתפתחות האחרונה ייחסו המקורות לדיונים שקיים השבוע ראש האגף המדיני-ביטחוני במשרד הביטחון עמוס גלעד עם ראש המודיעין המצרי עומר סולימאן.

אמש הגיעו בני משפחתו של החייל השבוי יחד עם אלפי משתתפים במסע המחאה מול ביתו הפרטי של ראש הממשלה בקיסריה ודרשו ממנו לחדש את המשא ומתן. "מעולם לא דרשנו לשחרר את גלעד בכל מחיר - את המחיר קבעה הממשלה", אמרה אביבה שליט, אמו של גלעד. "ארבע שנים הקשבנו ושתקנו כשהתבקשנו לשתוק, ועכשיו אנחנו אומרים - עד כאן".

4 שנים בלי גלעד - סיקור מיוחד:

משפחות אסירי חמאס בעד אביבה שליט

חאלד משעל: נחטוף עוד חיילים

אביבה שליט: "הדרך שלנו לירושלים היא הנכונה"

נתניהו: לבי עם גלעד שליט ועם משפחתו

נועם שליט: "קורא למי שאכפת לו מגלעד - שיצטרף"

סקר חדשות 2: 74% בעד מהלכי משפחת שליט

חמאס: "גלעד שליט לא נמצא בכלא"

שטייניץ: לא נשחרר את שליט בגלל צעדה

ישראל מציינת 4 שנים לחטיפת שליט  

מיוחד: הצעדה למען גלעד מהאוויר