דיווח: מדינות נוספות מנסות לתווך בעסקת שליט

ההקלות בסגר על עזה מביאות תוצאות גם בזירה הבינ"ל: הפלסטינים מדווחים על גורמים נוספים שמעוניינים לתווך במו"מ לשחרורו של שליט. אלפי צועדים יחלו הבוקר את יום הצעדה השלישי בתקווה לזרז את השחרור

ממשיכים לצעוד: משפחת שליט, מלווה באלפי צועדים, תמשיך הבוקר את צעדת המחאה הקוראת לשחרורו של גלעד משבי החמאס. לאחר שהגיעו אמש לקריית מוצקין וערכו בה טקס מיוחד לכבוד גלעד, ימשיכו היום הצועדים מקריית מוצקין לכיוון חיפה - ומשם לקיבוץ יגור. את הצעדה נעביר בשידור חי בערוץ החדשות.

בתוך כך, נשמעים הערב קולות אחרים בחמאס מהימים האחרונים, המדברים על ניסיונות של מספר מדינות בעולם להתערב בתיווך בעסקה בין ישראל לחמאס, לצד המתווך הגרמני. "מספר מתווכים התערבו לאחרונה במטרה להניע את עסקת השבויים, בעקבות החלטתה של ישראל לשנות את אופי המצור על רצועת עזה", צוטטו הערב מספר מקורות פלסטיניים הבקיאים בפרטי העסקה.

משעל: "נמשיך לשבות חיילים"

"התערבותם של המתווכים הנוספים היא חלק מניסיון נוסף להניע את המגעים הבלתי-ישירים בין ישראל לחמאס, המתנהלים בתיווך גרמני ותחת פיקוחה של מצרים", הוסיפו המקורות. המתווך הגרמני עצמו, על פי גורמים פלסטיניים, צפוי לשוב לישראל בימים הקרובים על מנת לחדש את השיחות.

היום איים ראש הלשכה המדינית של חמאס חאלד משעל, כי במידה שישראל לא תיענה לדרישות הארגון - ככל שיחלוף הזמן המחיר שתידרש לשלם ישראל עבור שליט יהיה יקר יותר. "נמשיך לשבות חיילים נוספים", איים משעל.

4 שנים בלי גלעד - סיקור מיוחד:

אביבה שליט: "הדרך שלנו לירושלים היא הנכונה"

נתניהו: לבי עם גלעד שליט ועם משפחתו

נועם שליט: "קורא למי שאכפת לו מגלעד - שיצטרף"

סקר חדשות 2: 74% בעד מהלכי משפחת שליט

חמאס: "גלעד שליט לא נמצא בכלא"

שטייניץ: לא נשחרר את שליט בגלל צעדה

ישראל מציינת 4 שנים לחטיפת שליט  

מיוחד: הצעדה למען גלעד מהאוויר 

אורות הקולוסיאום וחומות י-ם כבו למען גלעד

חוסר המידע על מיקומו של שליט: כישלון צה"לי או תחכום של חמאס?

חמאס מציין 4 שנים לחטיפת שליט בסרטון חדש