דיווח: דובאי מתכוונת להרחיב את מערך מצלמות האבטחה במדינה

בעקבות ההצלחה בפענוח חיסול מבחוח: הנסיכות במפרץ מתכוונת להגדיל משמעותית את מספר מצלמות האבטחה בפרויקט "העיר הבטוחה" שבשטחה - כך מדווח עיתון ירדני. נכון להיום קיימות 25 אלף מצלמות ברחבי הנסיכות

מנסים ללמוד מהניסיון: דובאי מתכוונת להרחיב משמעותית את מערך מצלמות האבטחה בפרויקט "העיר הבטוחה" הקיים ברחבי הנסיכות, בעקבות פענוח חיסולו של בכיר חמאס מחמוד אל-מבחוח לפני כחצי שנה, כך מדווח העיתון הירדני "ג'ורדן טיימס".

במערך הקיים כיום פרוסות 25 אלף מצלמות אבטחה ברחבי הנסיכות, והוא זה שסייע לרשויות לפענח, לדבריהן, את חיסולו של מבחוח ב-20 בינואר השנה. כעת, מתכוונים בנסיכות להרחיב את מספר מצלמות האבטחה.

העיתון הירדני לא הצליח להשיג את תגובתו הרשמית של מפקד משטרת דובאי וגיבור פרשת מבחוח, הגנרל דאחי חלפאן תמים, אולם כבר ימים מספר לאחר חשיפת הפרשה דווח במספר כלי תקשורת ערביים על כוונתה של דובאי להרחיב את מערך מצלמות האבטחה.

חקירת ה"סוכן" בפולין נמשכת 

בתוך כך ממשיך ה"סוכן הישראלי" אורי ברודצקי לשהות במעצר בפולין, כשברקע גוברות ההערכות שהוא יוסגר לגרמניה. נגד ברודצקי, עומד צו מעצר אירופי בחשד שזייף דרכון גרמני. הצו מזרז את פעולות ההסגרה בין מדינות האיחוד האירופי.

ברודצקי נעצר ב-4 ביוני בוורשה ומאז שוהה שם במעצר.בגרמניה רוצים לשפוט את האיש בחשד שזייף דרכון גרמני, שמאוחר יותר לפי הדיווחים הזרים שימש את חוליית החיסול שהתנקשה בחייו של בכיר חמאס בדובאי, מחמוד אל מבחוח.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

חיסול מבחוח - סיקור מיוחד:

כאן עצור "סוכן המוסד" בוורשה

בעקבות המעצר: יחידה שלמה של המוסד קורקעה

ישראלי נעצר בפולין בחשד למעורבות בחיסול מבחוח

פרשן בריטי: "יחידת כידון חיסלה את מבחוח"

תמונות חדשות: "המחסלים" במסדרונות בית המלון

דובאי: בדרכונים המזוייפים השתמשו חודשים לפני החיסול

"מחסלי המוסד" בישראל מגיבים בשיחה עם חדשות 2