חיילי צה"ל הוכו במוטות - ע"י חיילים

4 לוחמי צה"ל נפצעו לפני כשבועיים בתגרה מכוערת בבסיס צה"ל בדרום, בה נאבקו 5 לוחמי היחידה המובחרת מגלן ב-20 חיילים בגדוד 51 של גולני. החיילים התנפלו על חבריהם עם מוטות ברזל ומחסניות והכו אותם הכל חלקי גופם. המשטרה הצבאית פתחה בחקירה

קטטה מיותרת, ארכיון (חדשות 2)

היעלמות ציוד צבאי מיוחד של לוחמי מגלן הייתה הסיבה לקטטה המונית שפרצה בבסיס צה"ל, שבסופה נפצעו ארבעה חיילי צה"ל.

על פי הפרסום של כתב גלי צה"ל עקיבא נוביק, האירוע המביש התרחש לפני כשבועיים בבית הספר לחי"ר באזור ירוחם. לוחמים ממגלן שיצאו לריצה, גילו שהחגורות המיוחדות שלהם נעלמו ופנו למי שחשדו שעומדים מאחורי המעשה: מחלקת המרגמות של גולני ששהו באוהל הסמוך.

20 חיילים חיפשו נקמה

חייל גולני ששהה במקרה באותו זמן באוהל, היה הקורבן הראשון לתקיפה הברוטאלית. חמישה לוחמי מגלן התנפלו עליו והכו אותו באגרוף בפניו. כעבור מספר דקות התייצבו בפתח האוהל של מגלן כ-20 לוחמי גולני, מצויידים במוטות ברזל באורך שני מטרים, ובידו של כל אחד מהם מחסנית מלאה כדורים. הם התנפלו על חמשת לוחמי מגלן, כשהם מכים אותם בכל חלקי גופם.

בסיכומה של הקטטה המביכה נזקקו ארבעה לוחמים, שלושה ממגלן ואחד מגולני, לטיפול רפואי, והם פונו לבית החולים "סורוקה" עם שברים בארובות העיניים, ועם מכות יבשות בכל חלקי גופם. החגורות - מיותר לציין - לא נמצאו.

מדובר צה"ל נמסר כי "הנושא מצוי בחקירה של המשטרה הצבאית החוקרת. עם סיומה יועברו ממצאיה לעיון וחוות דעת הפרקליטות הצבאית".

רוצים לקבל עדכונים חמים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות