דיווח: נסראללה כמעט חוסל פעמיים בחודשים האחרונים

מזכ"ל חיזבאללה כבר היה פעמיים בחודשים האחרונים על הכוונת של כלי הטיס של חיל האוויר, אך בסופו של דבר לא יצא המבצע לפועל - כך מדווח הבוקר עיתון בכווית. באחת הפעמים, הימצאותם של ילדים בתוך המבנה מנעה את חיסולו של נסראללה, כך על פי הדיווח

חמק מסגירת החשבון? מזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה כמעט וחוסל פעמיים בחודשים האחרונים על ידי ישראל, אך מסיבות שונות בסופו של דבר הצליח לחמוק מכלי הטייס של חיל האוויר - כך מדווח הבוקר העיתון "אל-ג'רידה" היוצא לאור בכווית.

על פי הדיווח, מפי "מקורות ביטחוניים רמי דרג בישראל", המעקב אחר פעילותו של מנהיג חיזבאללה נמשך, ובחודשים האחרונים הזדמן פעמיים לישראל לחסל אותו - אך לבסוף המבצע בוטל. "בפעם הראשונה", סיפר אחד המקורות לעיתון, "אותר נסראללה בשעת ביקור במתקן ביטחוני של חיזבאללה בפרבר הדרומי בביירות, הדאחיה - אולם בשל הימצאותם של ילדים רבים במבנה המבצע בוטל".

"בפעם השנייה", הוסיף המקור, "הייתה בזמן יציאתו של נסראללה לפסגה עם נשיא סוריה בשאר אסד ונשיא אירן מחמוד אחמדינג'אד בדמשק, בחודש פברואר האחרון". לדבריו, תקלה שאירעה באחד מהמזל"טים שעקבו אחר נסראללה עם כניסתו לסוריה - הביאה לביטול המבצע.

הערב: התייחסות נרחבת לנושא המשט

לאחר ביקורו החשאי של נסראללה בסוריה, דווח כי יציאתו ל"פסגת הטרור" הייתה כרוכה בהיערכות ביטחונית חסרת תקדים מצדו ומצד פמלייתו.

אמש קרא מזכ"ל חיזבאללה להצטרף הערב לעצרת ההזדהות הרשמית עם פעילי המשט לעזה שמכנס ארגונו בביירות. נסראללה צפוי לנאום בעצרת שתיערך בשעה 20:30 ובה יתייחס בהרחבה לנושא.

רוצים לקבל עדכון לפייסבוק שלכם כשדובר צה"ל יפרסם תמונות נוספות מההשתלטות? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק