נסראללה: "פעילי המשט מתו למען המצור על עזה"

מזכ"ל חיזבאללה נאם לרגל יום השנה למותו של האייתולה חומייני, והתייחס בקצרה גם לנושא תקרית המשט. "עלינו לברך את הפעילים שנטלו בו חלק", הצהיר והודיע: "מחר תיערך עצרת הזדהות עמם ועם הרוגי המשט בלבנון". מחר צפוי מזכ"ל חיזבאללה להתייחס בהרחבה לנושא

נסראללה. קורא לעצרת הזדהות (חדשות 2)

מוסיף אש למדורה: מזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה התייחס הערב לראשונה לתקרית המשט שאירעה לפני שלושה ימים. בנאום שנשא על גבי מסכי ענק בבירות, הכריז מזכ"ל חיזבאללה על כינוסה של עצרת הזדהות מחר בשעה 20:30 בבירות, בה ככל הנראה יתייחס בהרחבה לאירועי המשט.

"עלינו לברך את כל אלו שנטלו חלק במשט, לחזק את ידיהם ולתמוך בהם על כך שהסכימו למות למען העם הפלסטיני שמוטל במצור", הצהיר נסראללה היום. "הם נאבקו בכל הקשיים בים, ברוחות, ובתנאים הקשים - וכן נאלצו להתמודד עם מעשה הפירטים ובפשע שביצעה ישראל".

"אנו פונים בקריאה לעם בלבנון ליטול חלק בעצרת הזדהות ותמיכה בעם הפלסטיני שנטול תחת מצור ברצועת עזה, ולאות הזדהות עם אנשי המשט וההרוגים הטורקיים", קרא נסראללה, והתייחס לנושא גם מנושא מותו של מנהיגה הרוחני של אירן לשעבר, האייתולה חומייני: "המורשת שהשאיר לנו חומייני מוכיחה את עצמנו במאבק מול הישות הציונית".

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות

הסתבכות בלב ים - סיקור מיוחד:

"פעיל השלום" מודה: "רציתי להיות שהיד"

צפו: הח"כים במתקפה על זועבי

עדויות המשתתפים במשט: "החיילים כיוונו נשק לראש של תינוק"

חזית חדשה: ראניה מלכת ירדן נגד מדינת ישראל

מפקד הכוח: הנוסעים חיכו לנו עם סכינים שלופות

תיעוד: כך היכו את לוחמי השייטת על הסיפון

תמונות ראשונות: הקרב על הסיפון

עדות מהספינה: חיילים קפצו למים כדי להינצל