תינוק נולד בצה"ל: חיילת ילדה בבסיס בצפון

חיילת המשרתת בבור בפיקוד הצפון הסתירה את העובדה שהיא בהריון מחבריה וממפקדיה. הבוקר, כשהיא בחודש התשיעי להריונה, היא חשה צירים במהלך המשמרת וכרעה ללדת. חבריה ההמומים סייעו בלידה וכעבור זמן קצר הגיח תינוק לאוויר העולם. צוות מד"א פינה את החיילת לביה"ח בצפת במצב טוב

תינוק נולד. אילוסטרציה (חדשות 2)

פרסום ראשון: תדהמה והתרגשות אחזה הבוקר את חיילי הבור בפיקוד הצפון שנכחו בלידה המפתיעה של אחת החיילות בבסיס. החיילת בת ה-20, שהסתירה את הריונה מהחברים לבסיס וממפקדיה, כרעה לפתע ללדת באמצע המשמרת בחמ"ל.

רוצים לקבל עדכוני חדשות בזמן אמת? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במהלך משמרת הבוקר, סיפרה לחבריה ליחידה שהיא חשה כאבים באזור הבטן, אך איש מהם לא חשב על הסיום המפתיע של הסיפור. לפתע, היא חשה צירים עזים וכרעה ללדת, כשחבריה מסייעים בלידה. תוך כדי הצירים, הם הזעיקו צוות של מגן דוד אדום שהגיע למקום וסיים את הלידה בהצלחה.

לעיני החיילים ההמומים, הגיח לעולם תינוק קטן. צוות מגן דוד אדום העביר את האם ואת הרך הנולד לבית החולים בצפת, שם הם קיבלו טיפול ראשוני ומצבם מוגדר טוב.

הבור של פיקוד צפון הוא מתקן צבאי מהחשובים בצה"ל, שממנו מתנהלות רוב הפעולות הצבאיות בגבול הצפון. כעת בודקים בצה"ל כיצד הצליחה החיילת להסתיר סוד כזה, בזמן שירותה באחד המתקנים הרגישים של הצבא. בכל מקרה, על פי הנהלים בצה"ל בעקבות החיילת צפויה לסיים את שירותה הצבאי מצבה החדש.