בתגובה לירי הקסאם: צה"ל תקף ברצועה

בעקבות ירי הקסאם אמש לעבר המועצה האזורית חוף אשקלון, תקף הלילה חיל האוויר מטרות ברצועת עזה. מטוסי צה"ל הפציצו 3 מנהרות שיועדו להחדרת מחבלים סמוך לגדר המערכת. אמש נפלה הרקטה בשטח פתוח ולא היו נפגעים

צה"ל משיב אש: מטוסי חיל האוויר תקפו הלילה שלוש מנהרות ברצועת עזה בתגובה לירי הקאסם לעבר ישראל אמש. המנהרות שהותקפו נועדו לשמש לחדירת מחבלים לשטח ישראל ולביצוע פעולות טרור או חטיפת חיילים.

בתקיפת צה"ל הופצצו מנהרה אחת הממוקמת מול בית חנון בצפון הרצועה, ושתי מנהרות בחלקה הדרומי של רצועת עזה סמוך לכיסופים. המנהרות נחפרו במרחק של כקילומטר מגדר המערכת ואותרו בפעילות משותפת של צה"ל ושב"כ.

אמש: ירי לעבר אשקלון

אמש ירו הפלסטינים רקטת קסאם משטח רצועת עזה, שנפלה בשטח המועצה האזורית חוף אשקלון. הרקטה נפלה בשטח פתוח ולא גרמה לנפגעים או לנזק. אף ארגון לא נטל אחריות על שיגור הרקטה.

הירי הגיע אחרי תקופה של שקט יחסי ששר באזור. הרקטה האחרונה נפלה גם היא בשטח המועצה האזורית חוף אשקלון לפני כשבועיים. גם במקרה זה לא היו נפגעים ולא נגרם נזק. למרות שאף ארגון לא נטל אחריות לירי באתרים הפלסטיניים כבר הזהירו מפני תקיפה אפשרית של חיל האוויר הישראלי וקוראים לתושבים להתגונן.

לשיגור הרקטה קדמה הודעתו של שר החוץ של צרפת ברנאר קושנר, על הגעתו לביקור באזור. מוקדם יותר הערב הודיע קושנר כי בסוף השבוע יערוך ביקור בן יומיים בלבנון ובסוריה, שם הוא אמור להיפגש עם נשיא סוריה בשאר אסד.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק