רקטת קסאם נפלה סמוך לאשקלון

שלוותם של תושבי הדרום שוב הופרה הערב לאחר שרקטת קסאם נחתה בשטח המועצה האזורית חוף אשקלון. הרקטה נפלה בשטח פתוח ולא גרמה לנפגעים או לנזק. השיגור מתרחש על רקע הגעתם של נציגים אירופאים למזרח התיכון

רקטת קסאם, ארכיון (חדשות 2)

ממשיכים בטפטופים: פלסטינים ירו הערב רקטת קסאם משטח רצועת עזה שנפלה בשטח המועצה האזורית חוף אשקלון. הרקטה נפלה בשטח פתוח ולא גרמה לנפגעים או לנזק. אף ארגון לא נטל אחריות על שיגור הרקטה.

הרקטה הערב מגיעה אחרי תקופה של שקט יחסי ששר באזור. הרקטה האחרונה נפלה גם היא בשטח המועצה האזורית חוף אשקלון לפני כשבועיים. גם במקרה זה לא היו נפגעים ולא נגרם נזק. למרות שאף ארגון לא נטל אחריות לירי באתרים הפלסטיניים כבר הזהירו מפני תקיפה אפשרית של חיל האוויר הישראלי וקוראים לתושבים להתגונן.

לשיגור הרקטה הערב קדמה הודעתו של שר החוץ של צרפת ברנאר קושנר, על הגעתו לביקור באזור. מוקדם יותר הערב הודיע קושנר כי בסוף השבוע יערוך ביקור בן יומיים בלבנון ובסוריה, שם הוא אמור להיפגש עם נשיא סוריה בשאר אסד.

במקביל, יגיע מחר גם שר החוץ של גרמניה גידו וסטרוולה, לביקור בסוריה, לבנון, מצרים וירדן. דובר משרד החוץ הגרמני מסר כי בכוונתו "לשוחח על היבטים אזוריים של הסכסוך הערבי-ישראלי. תהליך השלום יהיה בלב השיחות בניסיון למצוא פתרונות בונים לסכסוך באזור", לשון ההודעה.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק