חיזבאללה מאיים: נתקוף את ישראל בעוצמה לא שגרתית

שלושה שבועות בלבד אחרי שנסראללה איים לחסל בכיר ישראלי בראיון לטלוויזיה הכוויתית, מפרסם העיתון "אל-ראי" היוצא לאור גם הוא בכווית איום תקיף מגורמים בארגון הטרור האומרים: אם ישראל תתקוף בלבנון - נתקוף אותה בעוצמה חסרת תקדים ובטילים שלא נראו במלחמת לבנון השנייה

חיזבאללה משגר מסר מאיים: נתקוף את ישראל בעצמה גדולה כמותה לא ראתה, באגרסיביות, במסיביות ובטילים שלא נראו במלחמת לבנון השנייה, כל זאת אם ישראל תחליט לתקוף בלבנון. הדברים צוטטו מגורמים בחיזבאללה בעיתון הכוויתי "אל-ראי".

רק לפני שלושה שבועות איים ראש הארגון חסן נסראללה בראיון לתחנת טלוויזיה כוויתית ואמר: "אילו היינו רוצים לפגוע בתיירים ישראלים בחו"ל זה היה פשוט לבצע אבל אנו מחפשים מטרה איכותית יותר".

נסראללה טען בראיון כי ישנם בכירים ישראלים הנמצאים על הכוונת שלהם כבר זמן מה. "אנחנו יודעים במי אנחנו מעוניינים לפגוע ואיפה אנחנו רוצים לבצע את זה", טוען נסראללה ומוסיף: "גם ישראל יודעת במי אנחנו רוצים לפגוע לפי התגבור שלה על אישים".

"הנקמה היא רק עניין של זמן", מאיים מזכ"ל חיזבאללה. לדבריו, מכיוון שישראל חיסלה אישיות בכירה בארגונו, חיזבאללה מעוניינים כעת לפגוע באותו דרג.