אשתו של אמיר מח'ול: "המעצר - טרור פוליטי"

ג'נאן מח'ול מתייצבת מול המצלמות ומגיבה למעצר בעלה אמיר החשוד בריגול ובקיום קשרים עם סוכן חיזבאללה: "המעצר נועד להפחיד את ערביי ישראל, יובל דיסקין מנהיג את המדיניות הזו", אמרה, וטענה כי מדינת ישראל מתנהלת כמו שכנותיה, וממש לא כמו הדמוקרטיה האחרונה במזרח התיכון

אשתו של אמיר מח'ול, ג'נאן, מתייצבת מול המצלמות וטוענת: "זהו מסע רדיפה פוליטי". עוד טוענת מח'ול כי היא לא יודעת את מי הוא פוגש במהלך מסעותיו של בעלה בחו"ל, אך אלו דברים שמוצגים בכלי התקשורת המקומיים והערבים. "הוא יועץ של האו"ם, והוא פעיל פוליטי בין לאומי שמופיע בכנסים שעוסקים בנושא של זכויות אדם", הוסיפה.

מח'ול מסבירה, כי לדעתה האישומים כנגד בעלה מופרכים, אך המדינה בכלל והשב"כ בפרט מנהלים מסע רדיפה פוליטי נגד בכירים במגזר הערבי. "חלק מהמדיניות של יובל דיסקין היא לגרום לערבים לפחד ולהחזיר אותם למשטר הצבאי, אני יודעת איך אמיר עובד ועם מי, אין לו מה לחשוש", אמרה מח'ול.

המעצר - מעשה טרור

אשתו של אמיר מח'ול המשיכה לתקוף בדבריה את אנשי השב"כ ואת הליך המעצר של בעלה, לדבריה הליך מעצר לא חוקי. "אמיר עובד כפעיל פוליטי כבר 20 שנים, ואם השב"כ בטוח בהאשמות שלו, לא הייתה לו סיבה לפרוץ לביתנו בשעה 3:00 לפנות בוקר". את פעולת המעצר הזו, הגדירה מח'ול כמעשה טרור.

מח'ול סיכמה את דבריה במסר מדאיג מבחינתה למשטר הדמוקרטי במדינת ישראל. "אני גם לא מבינה למה לאחר מעצרו, השב"כ לא מאפשר לו לפגוש את עורך דינו, זו זכות בסיסית של עצור", אמרה, "אם יש להם ראיות שיגישו אותם לבית המשפט, כמו שהייתי מצפה מהמדינה שמגדירה את עצמה כדמוקרטיה האחרונה במזרח התיכון", סיכמה.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק