קסאם נחת בשטח פתוח מדרום לאשקלון

אזעקת צבע אדום הפרה הערב את השקט ביישובי הדרום, כשרקטה נחתה בשטח המועצה המקומית חוף אשקלון. למרבה המזל, נפילת הרקטה לא גרמה לנפגעים או לנזק. הרקטה האחרונה נפלה באזור לפני כחודש

שוב קסאם בדרום. אילוסטרציה (חדשות 2)

השקט הופר? רקטת קסאם נחתה הערב בשטח המועצה האזורית חוף אשקלון, אך לא גרמה לנפגעים או לנזק. אף ארגון לא נטל אחריות על שיגור הרקטה.

אחרי שבתקופה האחרונה שרר באזור שקט יחסי, הפרה אזעקת הצבע האדום את השלווה של תושבי הדרום. כשעתיים לאחר צאת השבת הניסה האזעקה את תושבי האזור למרחב המוגן. לאחר זמן קצר אותרו שרידי הרקטה בשטח פתוח בחולות, דרומית לעיר אשקלון.

"הרקטות המפרות את שגרת חינו שוב ושוב מזכירות שעלינו להיות ערוכים ועירניים לכל תרחיש", אמר ראש המועצה האזורית חוף אשקלון יאיר פרג'ון בהתייחסות לנפילת הקסאם. "פרויקט המיגון עדיין לא תם ועליו לכלול את כל בתי התושבים באזור", הוסיף.

הרקטה האחרונה נחתה בישראל בחודש שעבר בשטח המועצה המקומית שער הנגב. גם במקרה זה לא היו נפגעים ולא נגרם נזק. שיגור הרקטה האחרונה מגיע על רקע הודעת האישור בוועד הפועל של אש"ף לחדש את שיחות הקרבה העקיפות עם ישראל בתיווך אמריקני.

לאחרונה אף נשמעו קולות בקרב שלטון החמאס בעזה להימנע משיגור רקטות לעבר ישראל על מנת להביא לרגיעה של האזור, אך ככל הנראה לא עזרו הקריאות.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק