עפולה: פלסטיני הגיע לתחנת המשטרה כדי "לדקור יהודים"

עירנותו של המאבטח בכניסה לתחנת משטרת עפולה ייתכן ומנעה אסון. צעיר תושב השטחים שהגיע למקום בשעות הלילה המאוחרת ניסה להיכנס לתחנה, ואמר למאבטח שהגיע למקום כדי "להרוג יהודים". בפעולה מהירה נעצר החשוד ועל גופו נמצאה סכין קצבים באורך 20 ס"מ

אירוע יוצא דופן התרחש הלילה בעפולה: אל תחנת המשטרה בעיר הגיע צעיר תושב השטחים ונעצר לבדיקה בעמדת המאבטח. לאחר שעוכב בכניסה, החל הצעיר למלמל בערבית כי הגיע למקום כדי "לדקור יהודים". הצעיר נעצר ועל גופו התגלתה סכין קצבים.

החשוד, בן 17 וחצי מהשטחים, הגיע באופן עצמאי לתחנת המשטרה בעפולה בסביבות השעה 02:00בלילה. המאבטח שניצב בכניסה וחבלן שעמד לידו תיחקרו אותו ואז החל הצעיר לומר בערבית כי הביא עמו סכין ומטרתו לדקור יהודים.

ראש מחלק חקירות במשטרת עפולה, רפ"ק אריה אלקובי, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי בפעולה מהירה הצליחו המאבטח והחבלם להשתלט על החשוד ולערוך עליו חיפוש במהלכו נמצא על גופו סכין קצבים באורך 20 סנטימטר.

"בזכות עירנות יפה של המאבטח ושל החבלן שהיה זמין לערוך את הבדיקה המתבקשת, השתלטו במהירות על האירוע", אמר קצין המשטרה, שהוסיף כי הוא אינו זוכר מקרה דומה שהתרחש אי פעם במשטרה. החשוד במעשה נעצר ונלקח לחקירה.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק